Hurkacz / Isner – Krawietz / Mies typy, transmisja, kiedy i o której godzinie ćwierćfinał gry podwójnej na ATP Madryt?

Polsko-amerykański duet Hubert Hurkacz – John Isner nie zwalnia tempa. Debel zameldował się w ćwierćfinale ATP Madryt, gdzie zagra z parą Kevin Krawietz – Andreas Mies.

Hurkacz / Isner – Krawietz / Mies typy na ćwierćfinał gry podwójnej ATP Madryt (06.05.2022)

Zobacz, jak widzimy nadchodzący mecz Hurkacz / Isner – Krawietz / Mies. Typy znajdują się poniżej.

Hurkacz i Isner wciąż zadziwiają świat

Ten duet przystąpił do rywalizacji w tym sezonie po dwuletniej przerwie i tylko trzech wcześniej rozegranych wspólnych meczach. Praktycznie z marszu Hubert Hukracz i John Isner wygrali turniej Miami Open. Teraz z powodzeniem rywalizują w grze podwójnej na ATP Madryt. I znów, jako nierozstawiona para mogą sporo namieszać. Już zresztą namieszali. Awansowali do ćwierćfinału, a wciąż są głodni wygrywania.

Hurkacz / Isner - Krawietz / Mies typy

Godzinę i dwadzieścia minut zajęło Hurkaczowi i Isnerowi ogranie tegorocznych triumfatorów z Belgradu – Behara i Escobara, a w drugiej rundzie, potrzebowali niespełna godziny, żeby uporać się z Rosjanami – Chaczanowem i Rublowem. Zarówno Hurkacz, jak i Isner są w gazie i dobrze rozumieją się na korcie. Przed nimi mecz przeciwko Niemcom – Krawietz i Mies. Stawką jest półfinał ATP Madryt.

Nie ma co ukrywać, to Krawietz i Mies są faworytami, choć Hurkacz i Isner pokazali, jak ich ograć. Zrobili to już w tym roku na Miami Open. Czy uda się ponownie? Głęboko w to wierzymy. Niemcy są jednak w formie, są ze sobą zgrani i są jednym z najlepszych obecnie debli na świecie. Mało tego, wygrali dwa ostatnie turnieje, w których występowali – w Barcelonie i Monachium. Jedno jest pewne – przed nami niezwykle emocjonujący ćwierćfinał gry podwójnej ATP Madryt.

Kiedy mecz Hurkacz / Isner – Krawietz / Mies? O której godzinie grają?

To spotkanie rozpocznie się po krótkiej przerwie, po zakończeniu meczu singlowego, Hurkacza z Djokoviciem. Polak nie będzie miał więc za dużo czasu na odpoczynek w dniu 5 maja 2022 roku. Organizatorzy poinformowali, że mecz Hurkacz / Isner – Krawietz / Mies nie zacznie się prędzej, niż o 16:00, a prawdopodobnie nieco później.

Gdzie oglądać Hurkacz / Isner – Krawietz / Mies? Transmisja na żywo

Być może mecz pokażą sportowe kanały Polsatu. Jeżeli nie, to transmisja online dostępna będzie na pewno za pośrednictwem stron legalnych bukmacherów takich, jak Fortuna, STS oraz Betclic.

 

5 1 vote
Article Rating