Hurkacz – Korda typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (31.10.2023)

Hubert Hurkacz przeniósł się z Bazylei do Paryża i rozpocznie występ w mocno obsadzonym turnieju na kortach twardych w stolicy Francji. W pierwszej rundzie Polak trafił w drabince na tenisistę ze Stanów Zjednoczonych. Poznaj Hurkacz – Korda typy przed meczem o awans do drugiej rundy.

Hubert Hurkacz – Sebastian Korda typy i kursy (ATP Paryż 2023)

Hubert Hurkacz zakończy występy w październiku, który był dla niego pozytywnym miesiącem. Reprezentant Polski odniósł zwycięstwo w mocno obsadzonym turnieju w Szanghaju. Po powrocie do Europy, wrocławianin dotarł do finału w Bazylei, w którym nie udało mu się wywalczyć tytułu. Hubert Hurkacz w niedzielę poniósł porażkę z Felixem Augerem-Aliassime.

Długa rywalizacja w Bazylei sprawiła, że pierwszy mecz Huberta Hurkacza w Paryżu został zaplanowany na wtorek. Dla Polaka turniej w stolicy Francji jest ostatnią szansą na zakwalifikowanie się do ATP Finals 2023. Poza nim na liście startowej są między innymi najmocniejsi tenisiści światowego rankingu Novak Djoković, Carlos Alcaraz i Danił Miedwiediew.

Hurkacz - Korda typy
Icon Sport

Hubert Hurkacz trafił na początku drabinki w Paryżu na Sebastiana Kordę. Tenisiści zmierzą się po raz czwarty w karierach i po raz trzeci w tym sezonie. Po raz pierwszy spotkali się na korcie w Delray Beach w 2021 roku i Polak odniósł zwycięstwo w dwóch setach. Takie samo rozstrzygnięcie zapadło w październiku tego roku w Szanghaju. Sebastian Korda cieszył się z kolei z pokonania Huberta Hurkacza w pięciosetowej bitwie w styczniowym Australian Open.

Liczymy na to, że Hubert Hurkacz nie powtórzy sytuacji z Tokio, kiedy to po udanym turnieju, pożegnał się z następnym po zaledwie jednym meczu. Polak jest w wysokiej formie i nasze Hurkacz – Korda typy to wygrana rozstawionego z numerem 11. zawodnika. Zdaniem bukmacherów, wyeliminowanie Sebastiana Kordy nie będzie prostym zadaniem. Stawiamy, że w meczu zostanie rozegranych powyżej 25.5 gema.

Kiedy gra Hurkacz z Kordą? O której godzinie?

Pierwszy mecz Huberta Hurkacza w Paryżu został zaplanowany na wtorek 31 października. Jego stawką będzie awans do drugiej rundy. Początek około godziny 12:45.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Korda? Transmisja

Mecz Huberta Hurkacza w turnieju ATP w Paryżu można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja jest zaplanowana na jednej z anten sportowych Polsatu.

Oglądaj tutaj