Hurkacz – Lajović typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (24.10.2023)

Hubert Hurkacz powraca do rywalizacji w turniejach ATP w Europie. Na początek występu w Bazylei reprezentant Polski zagra z Serbem. Zobacz Hurkacz – Lajović typy przed meczem o awans do drugiej rundy imprezy tenisowej w Szwajcarii.

Hubert Hurkacz – Dusan Lajović typy i kursy (ATP Bazylea 2023)

Hubert Hurkacz zadebiutuje w turnieju ATP w Bazylei. Polak został w nim rozstawiony z numerem czwartym i postara się nawiązać do niedawnego, pozytywnego występu w Szanghaju. Także w Szwajcarii reprezentant naszego kraju będzie rywalizować na nawierzchni twardej. Hubert Hurkacz zagra w turnieju w Europie po raz pierwszy od lipca, kiedy to startował w wielkoszlemowym Wimbledonie.

Drabinka ATP Bazylea 2023 połączyła Huberta Hurkacza w pierwszej rundzie z Dusanem Lajoviciem. Notowany na 51. miejscu w rankingu ATP tenisista jest nierozstawiony w szwajcarskim turnieju. Obaj zawodnicy odpadli z poprzedniego turnieju po rozegraniu zaledwie jednego meczu. Hubert Hurkacz pożegnał się wcześnie z imprezą w Tokio, a Dusan Lajović w Sztokholmie.

Hurkacz - Lajović typy
Icon Sport

Polak zmierzy się z Serbem po raz czwarty w karierze. Za nim komplet trzech zwycięstw w meczach z Dusanem Lajoviciem. W 2018 roku doszło do jedynej jak dotąd konfrontacji na korcie twardym i Hubert Hurkacz wygrał w Szanghaju. W 2019 roku reprezentant Polski pokonał przeciwnika w czterech partiach w wielkoszlemowym Wimbledonie. Z kolei w 2022 roku potrzebował dwóch setów na mączce w Madrycie. Nasze na mecz Hurkacz – Lajović typy, to kolejne zwycięstwo reprezentanta Polski. Historia spotkań pokazuje, że Polak czuje się dobrze w rywalizacji z zawodnikiem z Bałkanów. Ponadto stawiamy, że będący faworytem Polak rozstrzygnie mecz w dwóch setach.

Kiedy gra Hurkacz z Lajoviciem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz zaprezentuje się po raz pierwszy na korcie twardym w Bazylei we wtorek. Będzie to drugi mecz od godz. 14:00 czasu polskiego (po meczu Stricker – Hassan). Stawką będzie wejście do drugiej rundy.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Lajović? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza w turnieju w Bazylei można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

Oglądaj tutaj