Linette – Krejcikova typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (24.10.2023)

Przed Magdą Linette pierwszy mecz w WTA Elite Trophy. Impreza tenisowa jest rozgrywana na nawierzchni twardej w chińskim Zhuhai. Sprawdź Linette – Krejcikova typy przed pojedynkiem w grupie A.

Magda Linette – Barbora Krejcikova typy i kursy (WTA Elite Trophy 2023)

Magda Linette jako ostatnia tenisistka zakwalifikowała się do WTA Elite Trophy. To podsumowująca sezon impreza dla zawodniczek, które stanowią zaplecze elity w rankingu WTA i nie awansowały do WTA Finals. Przeciwniczkami poznanianki w grupie A są Barbora Krejcikova oraz Daria Kasatkina. Zadanie nie będzie proste – tylko najlepsza tenisistka w tabeli awansuje do półfinału.

W pierwszym meczu turnieju Magda Linette spotka się na korcie z Barborą Krejcikovą, która jest notowana na 10. miejscu w rankingu WTA. W tym sezonie reprezentantka Czech zwyciężyła w dwóch turniejach i wystąpiła w czterech finałach. Bezpośrednio przed startem w WTA Elite Trophy dotarła do ostatniego meczu turnieju w Zhengzhou i przegrała w nim z Quinwen Zheng.

Linette - Krejcikova typy
fot. Icon Sport

Magda Linette zagra z Barborą Krejcikovą po raz trzeci w karierze. Do dotychczasowych dwóch spotkań również doszło na kortach twardych. Czeszka zwyciężała z Polką zarówno w 2017 roku w Toronto, jak i w 2022 roku w Dosze. Poznaniankę było stać na rozstrzygnięcie tylko jednego seta w Kanadzie.

Nie tylko historia spotkań, ale również wyniki w tym sezonie zapowiadają zwycięstwo Czeszki. Zatem nasze na mecz Linette – Krejcikova typy, to wygrana tenisistki urodzonej w Brnie. Stawiamy ponadto, że w tym meczu nie dojdzie do tie-breaka.

Kiedy gra Linette z Krejcikovą? O której godzinie?

Mecz Magdy Linette zostanie rozegrany jako trzeci na korcie centralnym we wtorek. Jego dokładna godzina nie została wyznaczona przez organizatorów. Poznanianka wyjdzie na kort po zakończeniu spotkania Madison Keys z Beatriz Haddad Maią, które rozpocznie się o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Krejcikova? Transmisja

Mecz Magdy Linette w WTA Elite Trophy można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w Canal+Sport.

Oglądaj tutaj