Hurkacz – Lehecka typy i kursy bukmacherskie (13.02.2024)

Hubert Hurkacz przeniósł się z Marsylii do Rotterdamu, w którym wystartuje w następnym turnieju na zadaszonych kortach twardych. Przed Polakiem pierwsze zadanie do wykonania w Holandii. Zobacz Hurkacz – Lehecka typy przed meczem o awans do drugiej rundy.

Hubert Hurkacz – Jiri Lehecka typy bukmacherskie (ATP Rotterdam 2024)

Polak nie mógł zaliczyć poprzedniego turnieju do w pełni udanych. Przystąpił do gry w Marsylii jako rozstawiony z numerem pierwszym obrońca tytułu. Hubert Hurkacz doszedł w 2024 roku do półfinału, w którym przegrał z Ugo Humbertem. Wcześniej zwyciężał we Francji z Aleksandrem Szewczenką oraz Tomasem Machacem. Te wygrane rozbudziły apetyt kibiców na pierwsze w sezonie turniejowe zwycięstwo Huberta Hurkacza.

Hurkacz - Lehecka typy
Icon Sport

W Rotterdamie reprezentant Polski postara się potwierdzić wysoką formę, którą pokazywał między innymi w Australian Open i United Cup. Rozstawiony z numerem czwartym Hubert Hurkacz trafił na początku drabinki na Jiriego Leheckę. Dla obu zawodników środowy mecz będzie pierwszym w turnieju w Holandii.

Jiri Lehecka jest notowany na 32. miejscu w rankingu ATP. Czech rozpoczął sezon od bardzo mocnego uderzenia i zwycięstwa w pierwszym w karierze turnieju ATP w Adelajdzie. Następnie zatrzymał się w drugiej rundzie Australian Open. Nie powtórzył tym samym swojego najlepszego wyniku w turniejach wielkoszlemowych, jakim był awans do ćwierćfinału Australian Open w 2023 roku.

Hubert Hurkacz spotka się z Jirim Lehecką po raz pierwszy. Nasz typ Hurkacz – Lehecka to zwycięstwo reprezentanta Polski. Spodziewamy się, że wrocławianin zdominuje mecz i zapewni sobie awans w dwóch setach.

Hurkacz – Lehecka kursy bukmacherskie

Zgodnie z notowaniami bukmacherskimi, Hubert Hurkacz jest faworytem meczu z Jirim Lehecką. Wygraną Polaka można obstawiać po kursie 1,40. Z kolei zwycięstwo reprezentanta Czech po kursie 2,95. Za sukcesem Polaka przemawia między innymi większe doświadczenie i wysoka forma prezentowana na początku sezonu. Rozstrzygnięcie w dwóch setach można zagrać po kursie 2,08.

Kiedy gra Hurkacz z Lehecką? O której godzinie?

Do pojedynku zawodników z Polski i Czech dojdzie w środę na korcie centralnym. Będzie to drugi mecz od godziny 19:30 i rozpocznie się po zakończeniu starcia Zizou Bergsa z Andriejem Rublowem. Tenisiści mogą wyjść na kort około godziny 20:40.

Gdzie oglądać Hurkacz – Jehecka? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Jirim Lehecką w turnieju ATP Rotterdam 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisje są dostępne w kanałach sportowych Polsatu.

OGLĄDAJ TUTAJ