Hurkacz – Rublow typy, o której mecz i transmisja?

Hubert Hurkacz awansował do półfinału turnieju ATP w Dubaju. Tam jego rywalem będzie Rosjanin, Andrey Rublev.

Hubert Hurkacz – Andriej Rublow typy, zakłady oraz kursy (1/2 ATP Dubai, 25.02.2022)

Zaczynamy standardowo od odkrycia kart. Oto nasze na Hurkacz – Rublow typy bukmacherskie.

Hurkacz rublow typy

Do trzech razy sztuka? Oby nie!

Hubert Hurkacz niczym burza przeszedł przez mecz ćwierćfinałowy. Polak bezdyskusyjnie dominował na korcie w spotkaniu przeciwko Jannikowi Sinnerowi. Wreszcie oglądaliśmy takiego Hubiego, na jakiego czekaliśmy niemal od początku roku. Hurkacz pokonał Sinnera w godzinę i 25 minut, 6:3 i 6:3 i było to dla niego trzecie z rzędu zwycięstwo, stosunkiem setów 2:0.

Widać, że Polak rozkręca się z meczu na mecz w Dubaju i możemy mieć sporo powodów do optymizmu przed meczem przeciwko wyżej notowanemu Rosjaninowi. Andrey Rublev jest na 7. miejscu w światowym rankingu ATP, ale w dwóch poprzednich meczach na turnieju w Dubaju dał sobie urwać po jednym secie. Sztuka ta udała się zarówno McDonaldowi (61. ATP) oraz Kwonowi (60. ATP). Dwukrotnie w ostatnich meczach Rublev przebywał na korcie po godzinę i 45 minut. Widać więc, że ostatnie dni były dla niego zdecydowanie trudniejsze, niż dla Hurkacza i to pokazuje wyraźnie, że Polak znajduje się w lepszej dyspozycji. Oby to potwierdził w piątek na korcie.

Będzie to trzecie w historii spotkanie Hurkacz – Rublow. Typy opieramy więc także o dotychczasową bezpośrednią rywalizację. Hurkacz dwukrotnie pokonał Rublowa. Miało to miejsce podczas zeszłorocznego turnieju w Miami oraz w Rzymie, w 2020 roku. Czas na trzecią wygraną Polaka! Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję, którą zaprezentowali w Dubaju, stawiamy na zacięty mecz, ale jednak zwieńczony wygraną 2:0 ze strony Hurkacza.

Bezpośrednie mecze Hubert Hurkacz – Andriej Rublow

  • Rublow – Hurkacz 0:2 (Miami 2021)
  • Hurkacz – Rublow 2:0 (Rzym 2020)

Skrót ostatniego meczu Hurkacza z Rublowem do obejrzenia poniżej.

O której gra Hurkacz z Rublowem na ATP Dubai?

Wiele wskazuje na to, że mecz Hurkacz – Rublev rozpocznie się o godzinie 14 czasu polskiego. Mecz rozegrany zostanie 25 lutego 2022 roku. Godzina meczu wymaga jeszcze potwierdzenia ze strony organizatorów, zatem będziemy trzymali rękę na pulsie.

Gdzie oglądać Hurkacz – Rublow?

Mecz będzie transmitowany przez stację Polsat Sport. Dodatkowo, z Hurkacz – Rublow transmisja online na Polsat Box Go oraz w legalnych zakładach bukmacherskich: Betclic, Fortuna, STS.

FAQ

  • Gdzie znajdę na mecz Hurkacz – Rublow typy?

Prognozy oraz ich analizę sprawdzisz w naszym tekście.

  • Gdzie obejrzeć Hurkacz – Rublow i o której godzinie początek?

M.in. na Polsat Sport. Godzinę rozpoczęcia sprawdzisz w środku artykułu.

  • Kto ma najlepsze na Hurkacz – Rublev kursy?

Polecamy zakłady w STS i Betclic.

  • Czy można obstawiać ten mecz na żywo?

Jak najbardziej. Skorzystaj z oferty polecanych przez nas zakładów bukmacherskich.

0 0 votes
Article Rating