Hurkacz – Ruud typy i kursy bukmacherskie (11.04.2024)

Na Polaka czeka starcie z rozstawionym tenisistą w turnieju w Monako. Po pokonaniu dwóch przeciwników, poprzeczka, zawieszona przed Hubertem Hurkaczem, może pójść w górę. Poznaj Hurkacz – Ruud typy przed meczem o awans do ćwierćfinału w ATP Monte Carlo 2024.

Hubert Hurkacz – Casper Ruud typy bukmacherskie (ATP Monte Carlo 2024)

Polak ma za sobą serię sześciu wygranych meczów na kortach ziemnych. Rozpoczęcie, części sezonu na mączce, wygląda optymistycznie dla Huberta Hurkacza. W poprzednim tygodniu wrocławianin zwyciężył w turnieju w Estoril. Po pierwszy tytuł, na kortach ziemnych, sięgnął po pokonaniu Jana Choinskiego, Pablo Llamasa Ruiza, Cristiana Garina oraz Pedro Martineza.

Hurkacz - Ruud typy
Icon Sport

Hubert Hurkacz przeniósł się z Portugalii do Monako, a do drabinki ATP Monte Carlo 2024 przystąpił z numerem 10. Za Polakiem są dwa zwycięstwa w prestiżowym turnieju z Jackiem Draperem oraz Robertem Bautistą-Agutem. W czwartek Hubert Hurkacz zagra z rozstawionym z numerem 8. Casperem Ruudem, który jest specjalistą od gry na kortach ziemnych.

Norweg miał “wolny los” w pierwszej rundzie, a w drugiej rundzie zwyciężył z Alejandrem Tabilo. W 2022 i 2023 roku Casper Ruud dochodził do finału wielkoszlemowego Roland Garros. Norweg odniósł w karierze 10 wygranych turniejowych, a aż dziewięć z nich było na nawierzchni ceglanej. Część sezonu na kortach ziemnych to dla Caspera Ruuda najlepszy okres na osiąganie sukcesów.

Hubert Hurkacz zagra z Casperem Ruudem po raz trzeci. Do wcześniejszych spotkań tenisistów doszło w 2022 roku. We wspomnianym już Roland Garros zawodnik ze Skandynawii zwyciężył z czterech setach. Z kolei Polak pokonał Norwega na korcie twardym w Montrealu. Nasze Hurkacz – Ruud typy to zwycięstwo zawodnika z Norwegii. Spodziewamy się, że Polak postawi mocny opór i w meczu zostanie rozegranych powyżej 22.5 gema.

Hurkacz – Ruud kursy bukmacherskie

Hubert Hurkacz nie będzie faworytem. W notowaniach bukmacherskich wyżej są oceniane szanse na awans Caspera Ruuda. Wygraną Norwega można obstawić po kursie 1,44, a zwycięstwo Huberta Hurkacza po kursie 2,80. Rozegranie powyżej 22.5 gema w meczu można zagrać po kursie 1,72.

Kiedy gra Hurkacz z Ruudem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz rozegra swój trzeci mecz w Monte Carlo w czwartek. Pojedynek rozpocznie się na korcie centralnym jako piąty od godziny 11:00. Tym samym zawodników można spodziewać się w akcji dopiero około godziny 18:00.

Gdzie oglądać Hurkacz – Ruud? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza z Casperem Ruudem w turnieju ATP Monte Carlo 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w kanale Polsat Sport Extra.

OGLĄDAJ TUTAJ