Liverpool – Atalanta: bonus 200 zł za wygraną The Reds

Liverpool – Atalanta: bonus 200 zł za wygraną The Reds

ODBIERZ BONUS

Już w czwartek dojdzie do ciekawego meczu Liverpool – Atalanta. Bonus 200 zł za wygraną “The Reds” można odebrać od legalnego buka STS.

Bonus STS: 200 złotych za wygraną “The Reds” w meczu Liverpool – Atalanta

Ofertę można aktywować po rejestracji w STS z kodem STSMAX. Dzieje się to w sposób automatyczny, ale wymagane jest poza tym zaakceptowanie zgód marketingowych i pierwsze doładowanie konta za minimum 50 złotych. Ostatni warunek to wysłanie przedmeczowego kuponu pojedynczego albo akumulowanego. Stawka kuponu to 2 złote i musi znaleźć się na nim zakład na wygraną Liverpoolu z Atalantą w meczu 1/4 finału Ligi Europy. Wygrana na kuponie oznacza przyznanie bonusu 200 złotych, który wymagać będzie 2-krotnego obrotu po kursie min. 1.91. Do obrotu wliczają się wygrane zakłady.

  • Rejestracja z kodem STSMAX
  • Zgody marketingowe
  • Wpłata min. 50 złotych
  • Zakład SOLO lub AKO z typem na wygraną Liverpoolu
  • Wygrana oznacza bonus 200 złotych

Akcja łączy się z zakładem bez ryzyka – jeżeli nie trafisz swojego pierwszego kuponu otrzymać możesz zwrot stawki do maksymalnie 100 złotych.

Liverpool jest niepokonany od trzech meczów, a Atalanta przegrała dwa ostatnie spotkania z Cagliari i Fiorentiną. To oraz fakt, że “The Reds” zagrają przed własną publicznością sprawiają, iż są wyraźnymi faworytami bukmacherów. Ze swojej strony polecam zatem bonus STS – 200 złotych na wygraną Liverpoolu. To powinno się wydarzyć!