Hurkacz – Ruusuvuori typy, kursy, o której, kiedy, gdzie obejrzeć? (ATP Montreal 2022)

Nie ma co ukrywać, ostatnia passa Huberta Hurkacza budzi niepokój. Czy wreszcie Polak wejdzie na właściwe obroty podczas ATP w Montrealu 2022? Przed nami mecz Hurkacz – Ruusuvuori. Typy sprawdzisz poniżej.

Hurkacz – Ruusuvuori typy bukmacherskie (10.08.2022)

Czego spodziewamy się po tym spotkaniu? Rzuć okiem na nasze Hurkacz – Ruusuvuori typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie. Pamiętaj, że mogą się zmienić. Dlatego kliknij na logo wybranego bukmachera, żeby zapoznać się z aktualną ofertą zakładów.

Polak zrewanżuje się Finowi?

Nie mamy nawet najmniejszych wątpliwości, że Hubert Hurkacz jest faworytem nadchodzącego meczu. Żeby to jednak potwierdził na korcie, musi zaprezentować się lepiej, niż w dwóch poprzednich swoich meczach. Hubi odpadał zarówno w pierwszej rundzie Wimbledonu, jak i turnieju w Waszyngtonie. O ile porażkę z Davidovichem Fokiną na Wielkim Szlemie można w pewien sposób zrozumieć, to przegrana w meczu przeciwko Emilowi Ruusuvuoriemu w Waszyngtonie była olbrzymim rozczarowaniem. Hurkacz ma jednak błyskawiczną okazję do rewanżu.

Hurkacz - Ruusuvuori typy

Kilka dni po meczu w Waszyngtonie Hurkacz i Ruusuvuori zagrają w drugiej rundzie ATP Montreal 2022. W pierwszej rundzie Hurkacz dostał wolny los, a Fin ograł w trzech setach doświadczonego Stana Wawrinkę. To oznacza, że Ruusuvuori jest w dobrej formie i Hurkacz powinien wspiąć się swój poziom, żeby znów nie sprawić kibicom przykrej niespodzianki.

Stawiamy na Hurkacz – Ruusuvuori typy na wygraną Polaka i 2:0 dla Hurkacza. Uważamy, że kiedy, jak nie teraz zacząć grać lepiej.

Bezpośrednie mecze Hurkacz – Ruusuvuori

Do tej pory byliśmy świadkami jednego bezpośredniego meczu Hurkacz – Ruusuvuori. To wspomniane starcie z Waszyngtonu, gdzie Fin ograł Polaka w pierwszej rundzie 6:4, 7:6(3).

Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz – Ruusuvuori? Transmisja

Transmisja meczu Hurkacz – Ruusuvuori na Polsacie Sport oraz u legalnych bukmacherów, między innymi Betclic, Fortuna oraz STS.

O której gra Hurkacz? Kiedy mecz?

Mecz Hurkacz – Ruusuvuori prawdopodobnie około 2-3 w nocy, choć w przypadku opadów deszczu jego rozpoczęcie może opóźnić się nawet do wczesnych godzin porannych. Spotkanie już 10 sierpnia 2022 roku czasu polskiego.