Hurkacz – Tsitsipas typy, zakłady, kursy | 1/01/2022

W jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków pierwszego dnia ATP Cup 2022, Hubert Hurkacz zagra z Stefanosem Tsitsipasem. Za faworyta uważany jest Grek.

Tsitsipas – Hurkacz typy bukmacherskie

Jak zwykle, przygotowaliśmy ciekawe na mecz Hurkacz – Tsitsipas typy, które znajdziesz na poniższej liście.

Hurkacz Tsitsipas typy

Ciężkie wyzwanie dla Huberta Hurkacza

Hubi stanie naprzeciw triumfatorowi Wimbledonu oraz Australian Open 2021. Stefanos Tsitsipas to aktualnie czwarta rakieta świata. Hubert Hurkacz jest klasyfikowany na 9. miejscu rankingu ATP. Obaj można powiedzieć, że znają się jak łyse konie. Jednak dotychczasowe bezpośrednie pojedynki lepiej wspomina Grek, który wygrał 7 z 9 rozegranych meczy. Ciekawostką jest fakt, że w każdym z czterech ostatnich spotkań Hurkacz – Tsitsipas oglądaliśmy trzy gemy. Stąd znów stawiamy przed pojedynkiem Hurkacz – Tsitsipas typy, że nie wystarczą dwa gemy, żeby rozstrzygnąć losy rywalizacji.

Po raz ostatni panowie spotkali się w kwietniu 2021 roku i lepszy był Hubi. Hurkacz pokonał Greka 2:1 w ćwierćfinale turnieju w Miami. Mamy też na Hurkacz – Tsitsipas typy, mówiące o tym, że spodziewamy się over 23.5 gemów w meczu. Dlatego? Powyżej 23.5, a nawet powyżej 26.5 gemów oglądaliśmy w każdym z czterech ostatnich bezpośrednich meczy Hurkacza przeciwko Tsitsipasowi.

Nie odważymy się obstawić więc zwycięzcy, ale dostrzegliśmy przed pojedynkiem Tsitsipas – Hurkacz kursy na sety i gemy, które w naszym odczuciu są bardzo korzystne. Przed meczem warto też zauważyć, że zarówno Hurkaczowi, jak i Stefanosowi ostatnim czasem nie idzie na twardych kortach. Polak przegrał cztery ostatnie mecze, a Grek trzy oraz 4 z 5 ostatnich spotkań na tego rodzaju nawierzchni.

Hurkacz – Tsitsipas transmisja na żywo

atp cup

Wiemy już na temat meczu Hurkacz – Tsitsipas o której początek. Spotkanie według planu ma rozpocząć się o 9:00 czasu polskiego i będzie transmitowane przez kanał Polsat Sport. Transmisja online na Polsat Box Go oraz u legalnych bukmacherów, np. Fortuna, Betclic, STS.

Zobacz też typy na Świątek – Saville.

FAQ

  • O której grają Hurkacz – Tsitsipas?

Początek meczu według planu o godzinie 9.

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Hurkacz ograł Tsitsipasa 2:1 na turnieju Miami (kwiecień 2021).

0 0 votes
Article Rating