Majchrzak – Pervolarakis typy i kursy | 1.01.2022

Polscy tenisiści rozpoczynają ATP Cup 2022. Jako pierwszy na korcie pojawi się Kamil Majchrzak, który zmierzy się z Michailem Pervolarakisem. Będzie to pierwszy akcent pojedynku Polska – Grecja.

Pervolarakis – Majchrzak typy za darmo

Mamy dla Ciebie dwa darmowe na mecz Majchrzak – Pervolarakis typy bukmacherskie.

Majchrzak - Pervolarakis typy

Kamil Majchrzak wywiąże się z roli faworyta?

25-letni polski tenisista jest zdecydowanym faworytem meczu przeciwko swojemu rówieśnikowi z Grecji. Obstawianie czystej jedynki przy kursach oscylujących w granicach 1.10 – 1.15 nie ma naszym zdaniem najmniejszego sensu. Dlatego na Majchrzak – Pervolarakis typy, które przygotowaliśmy dotyczą zakładów na dokładny wynik 2:0 dla Majchrzaka oraz łącznie poniżej 20.5 gemów w całym spotkaniu.

Dlaczego uważamy, że takie zakłady mają dużą szansę się sprawdzić? Otóż Kamil Majchrzak to 117. rakieta rankingu ATP, a Michail Pervolarakis 399. To już dużo mówi o różnicy klas pomiędzy oboma tenisistami. Dwa, Majchrzak już rywalizował z Pervolarakisem. Miało to miejsce w 2019 roku podczas Pucharu Davisa, gdzie Polak bez większego trudu ograł Greka 2:0 (6:4, 6:3), a mecz trwał niespełna 1,5 godziny.

Na plus Greka może zadziałać fakt, że w odróżnieniu do Kamila Majchrzaka wystąpił on już w grudniu w jednym turnieju. W Challengerze w Forli rozegrał trzy mecze, z czego ostatni 10 grudnia. Przegrał wówczas ze zdecydowanie niżej notowanym, niż Majchrzak, 34-letnim Włochem, Arnaboldim. Nie sądzimy więc, że Grek będzie realną przeszkodą dla Majchrzaka, choć oczywiście, lekceważyć rywala nie można.

atp cup

Majchrzak – Pervolarakis transmisja, gdzie oglądać i o której mecz?

O której godzinie grają Majchrzak – Pervolarakis? Początek meczu o 7:30 (1 stycznia 2022 roku). Transmisja na Polsat Sport, a dodatkowo transmisja online na platformie Polsat Box Go. Mecz można obstawiać m.in. w Betclic, STS, Fortunie.

FAQ

  • Czy grali już ze sobą?

Tak, w 2019 roku podczas Pucharu Davida, Kamil Majchrzak wygrał z Grekiem 2:0.

  • Gdzie obejrzeć mecz Pervolarakis – Majchrzak?

Polsat Sport.