Hurkacz – Zhang typy, kiedy, o której i gdzie oglądać? 18.10.2023

Hubert Hurkacz nie zatrzymuje się. Po rewelacyjnym występie w turnieju w Szanghaju, postara się o dobry wynik również w Tokio. Zobacz Hurkacz – Zhang typy przed meczem o awans do drugiej rundy w stolicy Japonii.

Hubert Hurkacz – Zhizhen Zhang typy i kursy (ATP Tokio 2023)

Tenisista z Polski dopiero w niedzielę zakończył swój występ w poprzednim turnieju w Szanghaju. W Chinach pokazał się z dobrej strony i wygrał sześć meczów. Hubert Hurkacz spotkał się na korcie twardym z Thanasim Kokkinakisem, Yu Hsiou Hsu, Zhizhenem Zhangiem, Fabianem Marozsanem, Sebastianem Kordą oraz Andriejem Rublowem. Rywalizacja trwała ponad tydzień.

Hurkacz - Zhang typy
Icon Sport

Nie trzeba było długo czekać na kolejne spotkanie na korcie Huberta Hurkacza z Zhizhenem Zhangiem. Po niespełna tygodniu tenisiści rozegrają mecz w pierwszej rundzie turnieju w Tokio. Chińczyk postara się odegrać Polakowi za niepowodzenie w Szanghaju. Z kolei wrocławianin chce potwierdzić wysoką formę.

Wspomniane, niedawne starcie w Szanghaju potrwało dwie godziny i 37 minut. Hubert Hurkacz zwyciężył z Zhizhenem Zhangiem w trzech setach i była to jego druga w karierze wygrana z Chińczykiem. Wcześniej pokonał 60. zawodnika w rankingu ATP w Szanghaju w 2019 roku. Pora na pojedynek na neutralnym gruncie.

Przeciwnik Huberta Hurkacza pokazał już, że jest w stanie wysoko zawiesić poprzeczkę. Niezależnie od tego, nasze na mecz Hurkacz – Zhang typy, to zwycięstwo Polaka, który w październiku prezentuje wysoką formę. Zarazem spodziewamy się rozegrania minimum jednego tie-breaka. Kiedy tenisiści spotkali się poprzednio, rozstrzygnęli w tie-breakach dwa z trzech setów.

Kiedy gra Hurkacz z Zhangiem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz zaprezentuje się po raz pierwszy na korcie twardym w Tokio w środę 18 października, o godzinie 4:00 w nocy czasu polskiego. Stawką będzie wejście do drugiej rundy.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Zhang? Transmisja

Pierwszy mecz Huberta Hurkacza w turnieju w Tokio można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

OGLĄDAJ TUTAJ

Warto także sprawdzić nasze inne tenis typy na nadchodzące mecze.