Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv i online, kiedy gra? (18.10.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv i online, kiedy gra? (18.10.2023)
Icon Sport

Polak po wygraniu turnieju w Szanghaju nie miał wiele czasu na odpoczynek i już przystępuje do kolejnej rywalizacji. Tym razem wrocławianin zagra na turnieju w Tokio. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja, stream online? Sprawdź.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie? (18.10.2023)

Hubert Hurkacz rozpocznie zmagania na turnieju w Tokio w środę. To ukłon od organizatorów, którzy docenili zwycięstwo naszego rodaka w Szanghaju. W pierwszej rundzie Polak zagra przeciwko Zhizhenowi Zhangowi, a więc Chińczykowi z którym miał okazję już wygrać 2:1 na turnieju w… Szanghaju. Wiemy kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Pojedynek Hurkacz – Zhang zaplanowano na środę, 18 października 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 4:00 w nocy czasu polskiego. Kibice tenisa ziemnego nie pośpią więc długo, jeżeli chcą śledzić mecz Hurkacza dzisiaj na żywo.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja (ATP Tokio 2023)

Wiedząc kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj, warto dowiedzieć się też gdzie oglądać go na żywo. Z meczu pierwszej rundy ATP Tokio 2023, Hurkacz – Zhang transmisja pojawi się na sportowych antenach Polsatu, a dodatkowo, transmisja za darmo dostępna będzie w Superbet. To transmisja online, którą mogą oglądać osoby posiadające konto. Darmowa rejestracja, która trwa około jednej minuty, dostępna jest z poniższego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ