Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv i stream online, kiedy gra? 17.08.2023

Iga Świątek mecz dzisiaj
Icon Sport

Czas na kolejny, a właściwie to drugi mecz Polki na turnieju w Cincinnati. W nim zagra przeciwko Chince, Zheng. Wiemy już kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Transmisja telewizyjna i stream online za darmo są dostępne. Zobacz więc, o której, gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo.

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Iga rozbiła w pierwszym meczu Danielle Collins, tracąc tylko jednego seta. Wszyscy liczą na równie kapitalną dyspozycję w starciu przeciwko Zheng. Zwłaszcza, że Chinka nie ma większych argumentów, żeby zagrozić Polce. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Świątek – Zheng zaplanowano na czwartek, 17 sierpnia 2023, około godziny 19:00 czasu polskiego.

Skoro wiesz już, kiedy gra Świątek mecz dzisiaj, warto wspomnieć, że będzie to czwarte spotkanie obu Pań. Do tej pory wszystkie trzy mecze, w tym także w kwietniu tego roku w Stuttgarcie, wygrała Iga Świątek.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 17.08.2023

Kolejną kwestią jest to, gdzie oglądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja Świątek – Zheng na Canal+ Sport. Jeżeli nie masz dostępu do tego kanału telewizyjnego, możesz skorzystać z darmowej transmisji online. Mecz Świątek dzisiaj na żywo obejrzysz w ten sposób na stronie Betclic. Kliknij w poniższy przycisk, zarejestruj konto i oglądaj mecz Świątek oraz inne tenisowe spotkania na żywo.

Oglądaj tutaj