Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja TV, stream online, kiedy gra? 17.08.2023

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja TV, stream online, kiedy gra? 17.08.2023
Icon Sport

W 3. rundzie turnieju w Cincinnati, Hubi zagra z Tsitsipasem. Skala trudności rośnie diametralnie w stosunku do poprzednich starć na kortach w Stanach Zjednoczonych. O której i kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online zostały opisane poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj, o której? (17.08.2023)

Hurkacz rozpoczął turniej w Cincinnati od pokonania w trzech setach Bublika. Taki sam scenariusz miał mecz przeciwko Coriciowi. Rywalizacja z Tsitsipasem zapowiada się na ciężki bój, ale niedawne spotkanie z Alcarazem pokazało, że Polak jest gotowy stawiać czoła najlepszym. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? O której mecz Hurkacz – Tsitsipas? Hubi zagra w czwartek 17 sierpnia, około godziny 19:00 czasu polskiego.

Wiadome jest kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj, a jak wygląda historia rywalizacji Polaka z Grekiem? Tstisipas wygrał osiem, a Hurkacz tylko dwa mecze. Ostatnim razem panowie spotkali się w Nur Sułtanie, gdzie Tsitsipi wygrał 2:0.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv i stream online

Wiesz kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj, a gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo? Transmisja na Polsacie Sport. Z kolei darmowa transmisja Hurkacz – Tsitsipas na Betclic. Załóż konto z poniższego linku, żeby oglądać mecz Hurkacza dzisiaj i inne mecze za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ