Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja TV, stream online, kiedy gra? (18.08.2023)

Świątek - Juvan typy
Icon Sport

Polka pokonała Chinkę Zheng i zameldowała się w ćwierćfinale turnieju w Cincinnati. W nim Iga zagra przeciwko Markecie Vondrousovej. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja? Stream online? Wszystkie te infromacje, a więc o której i gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo znajdziesz poniżej.

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Iga nie prezentuje może najwyższej formy w Cincinnati, a jej mecze to karuzela emocji. Niemniej jednak jest w ćwierćfinale, a więc dwa kroki od wielkiego finału. Mecz Świątek dzisiaj przeciwko Vondrousovej zapowiada się fantastycznie, bowiem rywalka Polki, to triumfatorka tegorocznego Wimbledonu. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Świątek – Vondrousova, w piątek, 18 sierpnia 2023 roku, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Co ciekawe, będzie to trzecia bezpośrednia konfrontacja obu tenisistek. Do tej pory oba mecze, rozegrane w 2020 roku, Iga wygrała bez straty seta. Oby tak samo było i tym razem.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 18.08.2023

Dowiedziałeś się, kiedy gra Świątek mecz dzisiaj. Co jeszcze warto wiedzieć? Oczywiście eto, gdzie oglądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja telewizyjna na Canal+ Sport 2, a darmowa transmisja internetowa w Betclic.Wymagana jest rejestracja konta, żeby oglądać mecz Świątek. Dodatkowo, możesz w Betclic obejrzeć wszystkie inne mecze tenisa ziemnego oraz inne dyscypliny. Kliknij poniżej, załóż konto i sprawdź ofertę.

Oglądaj tutaj