Kiedy gra Iga Świątek z Belindą Bencić? Godzina i transmisja meczu

Kiedy gra Świątek

Polacy w pierwszym meczu ograli Kazachstan 3:1 i spotkanie ze Szwajcarią zadecyduje o awansie z grupy na United Cup. Na początek Iga Świątek zagra z Belindą Bencić. Wiemy kiedy gra Świątek, o której i gdzie oglądać transmisję na żywo.

Kiedy gra Iga Świątek z Belindą Bencić na United Cup?

  • Kiedy? 2 stycznia 2023 r.
  • O której? około 10:00 czasu polskiego.

Iga Świątek rozpoczęła United Cup od zwycięstwa nad Julią Putincewą. Polka była wyraźnie lepsza w spotkaniu przeciwko Kazaszce i teraz liczymy, że podtrzymując dobrą dyspozycję, pokona również Belindę Bencić. Jest to niezwykle ważne spotkanie, bowiem rozpocznie mecz Polska – Szwajcaria, który zadecyduje o tym, która z reprezentacji awansuje z grupy i powalczy o półfinał United Cup.

Kiedy i o której mecz Świątek – Bencić? Wiemy, kiedy gra Iga Światek. Mecz z Bencić zaplanowano na 2 stycznia 2023 roku, a jego początek około godziny 10:00 czasu polskiego.

Świątek – Bencić godzina i transmisja meczu

  • TVP Sport
  • aplikacja TVP Sport, sport.tvp.pl

Z całego meczu Świątek – Bencić transmisja za darmo na antenie otwartego kanału TVP Sport. Wszyscy, którzy zechcą oglądać mecz w internecie, będą mogli tego dokonać w aplikacji i na stronie TVP Sport. Stream online Światęk – Bencić za darmo dostępny będzie również na stronie bukmachera Betclic.

Oglądaj tutaj