Kiedy gra Fręch? O której godzinie, z kim, gdzie oglądać transmisję?

Fręch - Keys typy
Icon Sport

Magdalena Fręch przegrała w drugiej rundzie Roland Garros z Rachimową. Kiedy gra Fręch następny mecz? Czekamy na informację o kolejnym turnieju z jej udziałem.

Mecze Fręch możesz oglądać za darmo w Betclic TV. Skorzystaj z poniższego przycisku i zarejestruj darmowe konto. Transmisje znajdziesz w zakładce “na żywo”. Pokazywane będą tam za darmo wszystkie meccze Roland Garros 2023.

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Fręch najbliższy mecz?

Magdalena Fręch przebrnęła przez dwustopniowe kwalifikacje do WTA Rzym 2023, które zostały rozegrane w dniach 8-9 maja 2023 roku. Właściwy turniej ruszy 10 maja 2023. Polka dołączyła do Igi Świątek i Magdy Linette w rywalizacji w stolicy Włoch. To kolejny raz po tym, jak także na ostatnim ważnym turnieju na mączce, a więc w Madrycie, Magdalena Fręch załapała się do drabinki głównej.

W pierwszej rundzie Polka pokonała w trzech setach reprezentantkę gospodarzy, Paolini. W drugiej przez Magdaleną Fręch jeszcze cięższe wyzwanie, bowiem zagra przeciwko Amerykance, Madison Keys.

Magdalena Fręch wywalczyła awans do drabinki głównej turnieju w Madrycie. Ściskamy kciuki za jej jak najlepszy występ w Stolicy Hiszpanii. Zwłaszcza, że po ewentualnej wygranej z Paolini, Magdalena Fręch zagra z Jessicą Pegulą, a więc skala trudności diametralnie wzrośnie.

Magdalena Fręch znów gra w dużej imprezie. Po przygodzie z Australian Open i Indian Wells, teraz przychodzi jej rywalizować na Miami Open 2023. I to pomimo tego, że Fręch przegrała w kwalifikacjach. Polka jako szczęśliwa przegrana znalazła się w drugiej rundzie Miami Open 2023, gdzie wygrała z Eriką Andreevą. Warto dodać, że Magdalena Fręch zastąpiła Shuai Zhang. Chinka wycofała się z turnieju, a dzięki temu, że nie rozegrała na Florydzie żadnego meczu, mogła zostać zastąpiona właśnie przez Magdalenę Fręch. Polka rozprawiła się w trzech setach z Andreevą i w trzeciej rundzie zagra przeciwko kolejnej Rosjance. Tym razem rywalką Magdaleny Fręch będzie Wawrara Graczewa, klasyfikowana na 54. miejscu w rankingu WTA.

Drugi mecz Fręch na Miami Open 2023 już w niedzielę , 25 marca 2023 roku, o nieznanej jeszcze godzinie.

Wiemy gdzie oglądać mecz Fręch – Graczewa. Transmisja między innymi w serwisie Superbet po uprzedniej rejestracji darmowego konta.

Oglądaj tutaj