Kiedy gra Linette następny mecz, o której? Indian Wells

Kiedy gra Linette następny mecz, o której? Indian Wells
Icon Sport

Kiedy gra Linette następny mecz? Poznanianka wystąpi na turnieju Indian Wells, który rozpocznie się 4 marca.

Następny mecz: Magda Linette – ?

OGLĄDAJ TUTAJ

Warto wiedzieć, że mecz Linette możesz oglądać za darmo w STS. Wymagana jest rejestracja konta.

Kiedy gra Linette najbliższy mecz? Indian Wells 2024

Magda Linette nie zwalnia tempa. Jako kolejny cel obrała sobie turniej w Dubaju. W pierwszej rundzie Polka zagra przeciwko Nao Hibino.

Kiedy gra Linette najbliższy mecz? Turniej w Pekinie wraca do łask od ostatniej edycji, która odbyła się w 2019 roku. Wówczas wygrała go Japonka Naomi Osaka, a Magda Linette musiała się pożegnać ze stolicą Chin już w swoim inauguracyjnym meczu. Poznanianka, która co ciekawe, grała jako kwalifikantka, okazała się bowiem gorsza od Amerykanki Sloane Stephens, przegrywając w dwóch setach.

Kiedy gra Linette? O tym dowiesz się, jak już wspomnieliśmy, ze wstępu naszego tekstu. Warto śledzić nie tylko datę meczu Linette, ale i na bieżąco aktualizowaną godzinę. Jasną sprawą jest różnica czasowa i fakt, że niektóre mecze Magdy będzie trzeba oglądać niestety o “nieludzkich” porach. Jednak czego to nie zrobią kibice tenisa, żeby dopingować swojej ulubienicy.

Magda Linette – kiedy gra, o której najbliższy mecz?

Kiedy gra Linette następny mecz? Drabinka w Szanghaju została już rozlosowania i Magda nie miała szczęścia. Już w pierwszej rundzie wpadła na faworyzowaną Białorusinkę, Viktoriję Azarenkę. Oczywiście trzymamy kciuki za poznaniankę. Mecz 2 lub 3 października 2023 roku.

Wszystkie mecze Linette na żywo obejrzysz u bukmachera Superbet. Należy kliknąć w poniższy przycisk i zarejestrować darmowe konto. Dzięki temu możesz oglądać wszystkie turnieje tenisa ziemnego na żywo i to za darmo.

Oglądaj tutaj