Kiedy gra Linette następny mecz w Roland Garros 2024?

Kiedy gra Linette następny mecz w Roland Garros 2024?
Icon Sport

Kiedy gra Linette następny mecz?  Poznanianka zagra na kortach Rolanda Garrosa. Wiadomo kiedy pierwsze spotkanie i o której gra Polka.

Następny mecz: Magda Linette – Ludmiła Samsonowa, 27 maja 2024 roku, o godzinie 11:00.

OGLĄDAJ TUTAJ

Warto wiedzieć, że mecz Linette możesz oglądać za darmo w STS. Wymagana jest rejestracja konta.

Kiedy gra Linette najbliższy mecz? Roland Garros 2024

Pierwszą rywalką Magdy Linette na wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie będzie Rosjanka, Ludmiła Samsonowa. Jest to jak najbardziej przeciwniczka w zasięgu Polki. Liczymy zatem, że poznanianka zamelduje się w drugiej rundzie French Open, rozgrywanego na kortach ziemnych.

Warto dodać, że przed rokiem Polka na WTA w Rzymie odpadła w trzeciej rundzie. Lepsza od Poznanianki okazała się Beatriz Haddad Maia. W tym roku drabinka nie jest łatwa, ale nikt nie wyklucza powtórki z rozrywki. Oby trzecia runda to był wynik minimum!

Kiedy gra Linette najbliższy mecz? Turniej w Pekinie wraca do łask od ostatniej edycji, która odbyła się w 2019 roku. Wówczas wygrała go Japonka Naomi Osaka, a Magda Linette musiała się pożegnać ze stolicą Chin już w swoim inauguracyjnym meczu. Poznanianka, która co ciekawe, grała jako kwalifikantka, okazała się bowiem gorsza od Amerykanki Sloane Stephens, przegrywając w dwóch setach.

O tym kiedy gra Linette dowiesz się, jak już wspomnieliśmy, ze wstępu naszego tekstu. Warto śledzić nie tylko datę meczu Linette, ale i na bieżąco aktualizowaną godzinę. Jasną sprawą jest różnica czasowa i fakt, że niektóre mecze Magdy będzie trzeba oglądać niestety o “nieludzkich” porach. Jednak czego to nie zrobią kibice tenisa, żeby dopingować swojej ulubienicy.

Magda Linette – kiedy gra, o której najbliższy mecz?

Kiedy gra Linette następny mecz? Drabinka w Szanghaju została już rozlosowania i Magda nie miała szczęścia. Już w pierwszej rundzie wpadła na faworyzowaną Białorusinkę, Viktoriję Azarenkę. Oczywiście trzymamy kciuki za poznaniankę. Mecz 2 lub 3 października 2023 roku.

Wszystkie mecze Linette na żywo obejrzysz u bukmachera Superbet. Należy kliknąć w poniższy przycisk i zarejestrować darmowe konto. Dzięki temu możesz oglądać wszystkie turnieje tenisa ziemnego na żywo i to za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ