Kiedy gra Świątek z Raducanu? Gdzie oglądać, o której? (Indian Wells 2023)

Iga Świątek

W 1/8 finału Indian Wells 2023, Iga Świątek zagra z Brytyjką Emmą Raducanu, a więc pogromczynią Magdy Linette. Zobacz zatem kiedy gra Świątek i gdzie oglądać transmisję, na którym kanale, czy będzie stream online?

Oglądaj tutaj

Kiedy gra Świątek najbliższy mecz z Raducanu? Indian Wells 2023

Mecz Świątek – Raducanu już w nocy, z wtorku na środę czasu polskiego, a więc 15 marca 2023 roku. O której gra Świątek? Godzina początku meczu to około 4:00 w nocy czasu polskiego.

Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką tego meczu. Choć trzeba przyznać, że Polka nie miała łatwej przeprawy przeciwko Biance Andreescu. Po tym, jak Iga błyskawicznie wyeliminowała Claire Liu, Kanadyjka postawiła trudniejsze warunki. Świątek wygrała 6:3, 7:6(1), ale musiała się napocić. Zwłaszcza, że Andreescu zdołała cztery razy przełamać najlepszą rakietę świata.

Emma Raducanu próbuje wrocić na tenisowy szczyt. Po tym, jak wygrała US Open w 2021 roku, poprzedni rok spędziła w większości na leczeniu kontuzji. Brytyjka ma spory potencjał i sporo do udowodnienia. Na Indian Wells 2023 zdołała wygrać już z Kovinić, Linette, a w ostatnim meczu pokonała Haddad Maię. Raducanu potrzebowała jednak trzech setów i około 2,5 godziny gry. Jest więc nieco bardziej podmęczona, niż Iga Świątek.

Wiedząc kiedy gra Świątek, o której godzinie mecz, warto też przypomnieć, że Polka wygrała oba dotychczas rozegrane spotkania przeciwko Brytyjce. Ostatni mecz Świątek – Raducanu miał miejsce w zeszłym roku. Świątek wygrala 6:4, 6:4 awansując do ćwierćfinału WTA Stuttgart. Wcześniej panie spotkały się także podczas Wimbledonu w 2018 roku, kiedy Świątek rozbiła Brytyjkę 6:0, 6:1.

Na sam koniec warto dodać, że Iga Świątek broni tytułu na Indian Wells. Liczymy, że uda jej się wygrać, a byłby to drugi tytuł w tym roku, po tym jak wcześniej Polka wygrała w Dausze.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Raducanu? Transmisja i stream online

Najbliższy mecz Świątek obejrzysz na Canal+ Sport. Poza tym, darmowy stream online dostępny będzie w serwisie Superbet. Zarejestruj konto i oglądaj Świątek – Raducanu stream za free.

Oglądaj tutaj