Koepfer – Hurkacz typy na ATP Paryż | 04.11.2021 ✔️✔️

Hubert Hurkacz nie bez problemów awansował do trzeciej rundy turnieju w Paryżu. Następnym rywalem Polaka będzie Dominik Koepfer. Sprawdź typy, o której godzinie mecz i gdzie transmisja na żywo.

Darmowe typy przed Hubert Hurkacz – Dominik Koepfer (4 listopada)

Poniżej prezentujemy nasze trzy typy na mecz Koepfer – Hurkacz. Kursy mogą się zmienić. Dlatego zweryfikuj sytuację na stronach bukmacherów.

Koepfer - Hurkacz typy

Wygrana Hurkacza

Koepfer przygodę na paryskich kortach rozpoczął od kwalifikacji i będzie zdecydowanym underdogiem w starciu z Hurkaczem. Liczymy, że Hubert wygra ten mecz i zrobi kolejny krok w kierunku ATP Finals. To, że potrafi grać dobrze, wiemy doskonale. Ważne, by wystrzegał się błędów. Jak choćby te w pierwszym meczu przeciwko Tommy'emu Paulowi, kiedy ze stanu 5:0 dla Hurkacza, zrobiło się 0:5. “Hubi” w tym sezonie w hali wygrał już 7 meczy, przegrywając 3. Dużo gorszy bilans ma jego rywal (4:3). Dlatego biorąc pod uwagę umiejętności obu tenisistów przed meczem Koepfer – Hurkacz typy musimy po prostu postawić na Polaka.

Pierwszy set dla Polaka

Liczymy na dobre otwarcie meczu dla Hurkacza. Żeby nie pozostawić wątpliwości, kto jest lepszy “Hubi” musi wygrać pierwszego seta. A wie jak to robić, wygrał bowiem pierwszego seta w 9 ze swoich ostatnich 10 meczy.

2:0 dla Huberta

Hurkacz w ATP Paryż startuje z jasnym celem. Jak najlepszy wynik i awans na ATP Finals. W pierwszym meczu nie bez problemów (na własne życzenie) wygrał 2:0. Teraz liczymy na dużo większą koncentrację. Poza pojedynczymi wpadkami Hurkacz przyzwyczaił nas przecież do wygrywania “gładko” z underdogami.

Czy Hurkacz powstrzyma zwycięski marsz Koepfera? (zapowiedź meczu)

Głęboko w to wierzymy, ale też na chłodno kalkulując przed meczem Koepfer – Hurkacz typy na szybkie zwycięstwo Polaka są czymś naturalnym. Oczywiście, Niemiec prezentuje w Paryżu dobrą dyspozycję. O ile w kwalifikacjach powinęła mu się noga i awansował do turnieju głównego jako szczęśliwy przegrany, to w 1. rundzie odprawił Andy'ego Murray'a, a w drugiej sprawił niemałą sensację pokonując turniejową “ósemkę”, Felixa Augera-Aliassime. Kiedyś ten zwycięski marsz musi się jednak zatrzymać i nie znajdujemy większych argumentów, z całym szacunkiem dla Koepfera by mógł pokonać Hurkacza. No chyba, że “Hubi” będzie miał zły dzień. Tego jednak nie przewidujemy. Liczymy, że Hurkacz rozstawiony w Paryżu z siódemką pewnie zamelduje się w czwartej rundzie. W swoim pierwszym spotkaniu w Paryżu, Hubert popełnił kilka rażących błędów, choćby wtedy, kiedy stan pierwszego seta z 5:0 wymknął się na 5:5. Wrócił jednak do gry, a teraz powinien być dzięki temu jeszcze bardziej skoncentrowany.

Poniżej możesz zobaczyć skrót meczu pierwszej rundy, w której Koepfer odprawił Murray'a. Kilka akcji zasługuje na słowa pochwały.

O której godzinie Koepfer – Hurkacz? Kiedy zagrają?

Mecz rozpocznie 4 listopada 2021 roku, około godziny 12:00.

Czy w telewizji będzie mecz Koepfer – Hurkacz? Transmisja na żywo

Tak, oczywiście! Mecz pokaże stacja Polsat Sport, a dodatkowo z Koepfer – Hurkacz transmisja będzie prowadzona na Polsat Box Go czy u legalnych bukmacherów: Betclic, Fortuna i STS.

Często pojawiające się pytania o mecz Hurkacza z Koepferem

  • Gdzie transmisja meczu?

W telewizji na Polsacie Sport, a w internecie w kilku miejscach. Szczegóły w tekście.

  • Czy grali już ze sobą?

Nie. Będzie to pierwszy w historii mecz Hurkacz – Koepfer.

  • Skąd wziąć na Koepfer – Hurkacz typy?

Znajdziesz je u nas.