Kudermetova – Świątek typy ↓ Indian Wells (10.10.2021)

Iga Świątek pokonała w III rundzie Indian Wells Kudermetovą i zameldowała się w 1/8 finału turnieju. Następną rywalką Świątek będzie wygrana pary Putintseva – Ostapenko.

Kudermetova – Świątek 1:6, 0:6 – skrót meczu 10.10.2021

Skrót meczu Kudermetova – Świątek znajdziesz poniżej. Iga wygrała pewnie i bardzo przekonywująco.

Świątek – Kudermetova typy za darmo – 10 października 2021

Od razu prezentujemy trzy nasze prognozy przed meczem Kudermetova – Świątek. Typy możesz zagrać klikając w wybrany link.

Dla pewności, zanim wyślesz zakłady, rzuć okiem czy przed startem meczu Kudermetova – Świątek kursy nie zostały pozmieniane.

Kudermetova - Świątek typy

Iga Świątek górą

Cóż, Iga Świątek gra na Indian Wells z drugim numerem i nie wyobrażamy sobie, aby odpadła z turnieju już w 3 rundzie zmagań. Zwłaszcza po tym, co pokazała w pierwszym meczu. Polka wykorzystała wszystkie słabości Petry Martić, wygrywając 6:1, 6:3. Potrzebowała do tego 1 godziny i 11 minut. Liczymy, że pójdzie za ciosem i w podobnym stylu w niedzielnym wieczór czasu polskiego, ogra Veronikę Kudermetovą.

2:0 dla naszej tenisistki

Świątek i Kudermetova znają się z kortu. Rozegrały już ze sobą jeden mecz (o którym szerzej w dalszej części tekstu). Górą była Polka, która bez trudu 2:0 odprawiła Rosjankę (6:3, 6:3). Stawiamy więc też na Kudermetova – Świątek typy, że Iga podtrzyma dobrą passę. Zwłaszcza, że Świątek 3 z 3 ostatnich swoich wygranych meczy kończyła właśnie w dwóch setach.

Poniżej 22.5 gema

Cóż, pierwsze zwycięstwo Idze Świątek na Indian Wells zajęło ledwie 16 gemów. Trudno sobie wyobrazić, by w meczu z Kudermetovą byliśmy świadkami więcej, niż 22.5 gema. Stawiamy, że będzie ich dużo mniej. Gramy jednak bezpieczniejszy zakład, właśnie na under 22.5, na który jest całkiem przyzwoity kurs bukmacherski.

Iga Świątek i Veronika Kudermetova po raz drugi oko w oko

Rosjanka rywalizację na Indian Wells rozpoczęła także od drugiej rundy. W niej, dość szybko bo w godzinę i dziesięć minut odprawiła swoją rodaczkę, Ludmiłę Samsonovą (42 w rankingu WTA). Cóż, Iga to turniejowa dwójka, a Kudermetova w rankingu WTA sklasyfikowana jest dopiero na 31. miejscu. Nie wyobrażamy sobie więc innego rozstrzygnięcia, niż wygrana Polki. Zwłaszcza, że raszynianka podczas US Open w 2020 roku pokonała już Kudermetovą 2:0 (6:3, 6:3).

To był do tej pory jedyny, bezpośredni pojedynek obu pań. Skróty najważniejszych akcji możesz zobaczyć poniżej.

O której Świątek – Kudermetova?

Kiedy gra Świątek z Kudermetovą w 3. rundzie Indian Wells? Mecz zaplanowano na niedzielę, 10 października. Odbędzie się on na korcie centralnym, a początek już o godzinie 20:00. Niestety 8 października z turniejem Indian Wells pożegnała się Magda Linette, która skreczowała w meczu z Viktorią Azarenką, a 9 października Magda Fręch odpadła z Pliskovą. Wiadomo już odnośnie meczu Świątek – Kudermetova o której, a więc zaciskajmy kciuki, aby nasz rodzynek w turnieju WTA przeszedł dalej.

Gdzie z meczu Kudermetova – Świątek transmisja?

Z pojedynku Kudermetova – Świątek transmisja zostanie przeprowadzona przez Canal+ Sport. Wszystkie osoby, które nie mają tego programu w swoim pakiecie, mogą poszukać też darmowej transmisji w zakładach bukmacherskich Fortuna, Betclic oraz STS. I tam rzecz jasna próbować obstawiać mecz, wykorzystując nasze na Kudermetova – Świątek typy.

Często pojawiające się pytania

  • Gdzie transmisja i o której godzinie mecz?

Transmisja w Canal+ Sport oraz u legalnych bukmacherów. Mecz Świątek 10 października, a dokładną godzinę znajdziesz w środku tekstu.

  • Jaka jest historia bezpośrednich pojedynków?

Świątek rozegrała jeden mecz z Kudermetovą. Wygrała 2:0 podczas zeszłorocznego US Open.