Linette – Kostiuk typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (12.09.2023)

Magda Linette kontynuuje rywalizację na kortach twardych w Stanach Zjednoczonych po US Open 2023. Reprezentantka Polski przeniosła się z Nowego Jorku do San Diego. Sprawdź Linette – Kostiuk typy przed meczem o awans do drugiej rundy turnieju.

Magda Linette – Marta Kostiuk typy i kursy (WTA San Diego 2023)

Gra Magdy Linette w US Open 2023 nie okazała się przełomem po wcześniejszych nierównych turniejach. Poznanianka przeszła jedną rundę w grze pojedynczej. Po wyeliminowaniu Alaksandry Sasnowicz, Magda Linette poniosła porażkę z Jennifer Brady. Dłuższa była przygoda w deblu, w którym 31-letnia Polka awansowała wspólnie z Bernardą Perą do ćwierćfinału.

Linette - Kostiuk typy
Icon Sport

Magda Linette kontynuuje rywalizację na kortach twardych w Stanach Zjednoczonych, a jej następnym przystankiem będzie turniej w San Diego. W drabince głównej Polka trafiła na Martę Kostiuk i będzie to pierwsze spotkanie tenisistek na zawodowych kortach.

Reprezentantka Ukrainy nie radzi sobie dobrze na kortach twardych w Ameryce Północnej. Najlepiej zaprezentowała się w Waszyngtonie, w którym przeszła przez dwie rundy. Następnie w trzech turniejach w Montrealu, Cincinnati i w US Open nie była w stanie pokonać ani jednej przeciwniczki. Marta Kostiuk poniosła kolejno porażki z Qinwen Zheng, Jasminą Paolini oraz Jeleną Rybakiną. W meczu z Magdą Linette powalczy o przełamanie niemocy.

Bukmacherom przychodzi z trudem wskazanie faworytki tego meczu. Obie tenisistki nie były na przełomie sierpnia i września w wysokiej formie. Nasze Linette – Kostiuk typy, to zwycięstwo reprezentantki Polski. Ponadto stawiamy, że Ukrainka zaserwuje pierwszego asa w meczu.

Kiedy gra Linette z Kostiuk? O której godzinie?

Magda Linette rozegra pierwszy mecz w turnieju w San Diego we wtorek. Początek około godziny 20:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Linette – Kostiuk? Transmisja

Pierwszy mecz Magdy Linette w turnieju w San Diego można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w jednym z kanałów sportowych Canal+.

Oglądaj tutaj