Hiszpania – Cypr typy i kursy bukmacherskie (12.09.2023)

To może być jeden z najbardziej jednostronnych pojedynków w szóstej kolejce rozgrywek eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną na boiskach naszych południowych sąsiadów. Sprawdźcie nasze na mecz Hiszpania – Cypr typy i wykorzystajcie je podczas obstawiania.

Hiszpania – Cypr typy i przewidywania

Większość kibiców piłki nożnej z pewnością nie ma wątpliwości, która reprezentacja zwycięży w tym meczu. Gracze w półwyspu Iberyjskiego nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem zwłaszcza na swoim obiekcie. Nasze na potyczkę Hiszpania – Cypr typy wybraliśmy po przeanalizowaniu statystyk zwłaszcza z ostatnich bezpośrednich starć.

Hiszpania - Cypr typy

Hiszpanie z pewnością nie przewidują we wtorkowym starciu innego wyniku niż wysoka wygrana. Podopieczni Luisa de la Fuente w eliminacyjnej grupie A zajmują obecnie drugą pozycję w tabeli. Na dorobek sześciu oczek zgromadzonych w trzech meczach złożył się dwa zwycięstwa (3:0 z Norwegią oraz 7:1 z Gruzją) oraz porażka 0:2 z liderem tabeli- Szkocją. Według nas Hiszpanie dopiszą kolejne eliminacyjne punkty do swojego dorobku już w najbliższy wtorek.

Piłkarze z Cypru nie mogą zaliczyć pierwszej fazy eliminacji do udanych. Zawodnicy prowadzeni przez Temura Kecbaia w czterech rozegranych starciach zaliczyli cztery porażki: 0:3 ze Szkocją, 1:2 z Gruzją, 1:3 z Norwegią oraz 0:3 ze Szkocją. Wiele wskazuje na to, że w kolejnym meczu o zwycięstwo będzie niezwykle trudno. Trzykrotni mistrzowie Europy to zespół zdecydowanie lepszy od reprezentacji Cypru, a może jednak będziemy świadkami wielkiej niespodzianki?

Naszym zdaniem wtorkowy mecz prowadzony będzie pod dyktando ekipy gospodarzy. Według nas są oni zespołem zdecydowanie lepszym i prowadzić będą już po pierwszej części meczu. Liczymy na spotkanie pełne sporej ilości goli- obstawiamy ich powyżej 4.5. Spoglądając w historię bezpośrednich meczów widzimy, że taki scenariusz miał miejsce w pięciu z ostatnich siedmiu takich pojedynkach.

Hiszpania – Cypr ostatnie wyniki

Tak prezentują się rezultaty z ostatnich pojedynków obydwu zespołów.

Ostatnie mecze Hiszpanii

  • Gruzja – Hiszpania 1:7
  • Chorwacja – Hiszpania 0:0
  • Hiszpania – Włochy 2:1

Ostatnie mecze Cypru

  • Cypr – Szkocja 0:3
  • Norwegia – Cypr 3:1
  • Cypr – Gruzja 1:2

Hiszpania – Cypr bezpośrednie mecze

Będzie to dziewiąty bezpośredni pojedynek tych zespołów.

  • Hiszpania – Cypr 8:0
  • Cypr – Hiszpania 3:2
  • Hiszpania – Cypr 6:0

Do tej pory Cypryjczycy zanotowali jedno zwycięstwo nad La Furia Roja. Miało to miejsce podczas EURO98.

Hiszpania – Cypr kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Hiszpania – Cypr typy znajdziecie powyżej. Nie ma się dziwić temu, że bukmacherzy stawiają w roli faworyta na gospodarzy.

Gdzie oglądać Hiszpania – Cypr? Transmisja

Kiedy i o której Hiszpania – Cypr? Pierwszy gwizdek starcia rozlegnie się we wtorek, 12 września o godzinie 20:45. Pojedynek rozegrany zostanie na Estadio Nuevo Los Cármenes w Granadzie. Obejrzeć je będzie można w Polsacie Sport Premium 4 oraz na platformie Polsat Box Go.