Linette – Petkovic typy, transmisja i kursy

Czas na polsko-niemiecki pojedynek podczas Indian Wells.

Magda Linette – Andrea Petkovic typy (11.03.2022)

Zobacz, jakie mamy na mecz Linette – Petkovic typy.

Obie spróbują wrócić na zwycięską ścieżkę

Zarówno Magda Linette, jak i Andrea Petkovic przegrały swoje ostatnie mecze. Polka musiała uznać wyższość Barbory Krejcikovej w meczu 1/16 finału turnieju w Dausze, a Petkovic na tym samym turnieju, ale rundę wcześniej przegrała ze Szwajcarką Golubic.

linette petkovic typy

Będzie to drugi bezpośredni pojedynek pomiędzy Linette, a Petkovic. Jak do tej pory, jedyny raz obie panie spotkały się ze sobą dawno temu, bowiem w 2016 roku. Podczas turnieju w Birmingham lepsza była Niemka. To jednak kawał historii temu, a więc ciężko o realne przełożenie tamtego meczu na obecną sytuację na korcie. Stawiamy na Linette – Petkovic typy na naszą tenisistkę. Polka lepiej od Niemki radzi sobie na większych imprezach. Petkovic rozegrała poniżej 23.5 gema w 13 z 15 ostatnich meczy. Stawiamy też więc i takie zakłady. Gdzie, jak gdzie, ale w tenisie ziemnym statystyki i serie lubią się powtarzać.

Gdzie transmisja meczu Linette – Petkovic? Kiedy?

Mecz rozegrany zostanie 11 marca 2022 roku. Transmisja w kilku źródłach i są to przede wszystkim strony legalnych bukmacherów: Betclic, Fortuna i STS. Niewykluczone, że mecz Linette pokaże też stacja Canal+ Sport. Trzeba jednak śledzić rozpiskę i media społecznościowe tej platformy.