Miedwiediew – Tsitsipas typy, kursy, gdzie oglądać półfinał ATP Rzym 2023?

Bez dwóch zdań, starcie Stefanosa Tsitsipasa i Daniła Miedwiediewa będzie ozdobą półfinałów ATP Rzym 2023. Sprawdź wobec tego nasze Miedwiediew – Tsitsipas typy.

Danił Miedwiediew – Stefanos Tsitsipas typy i kursy (20.05.2023)

Od pięciu sezonów triumfami w Rzymie dzielili się Novak Djoković i Rafael Nadal. Teraz już wiemy, że triumfatorem będzie ktoś zupełnie inny. Tytuł może zgarnąć Miedwiediew lub Tsitsipas, ale też zwycięzca drugiego półfinału. Emocji nie brakuje, a mecz Miedwiediew – Tsitsipas jest właśnie ozdobą 1/2 finału ATP Rzym 2023. Obaj znajdują się w znakomitej formie.

Miedwiediew - Tsitsipas typy
Icon Sport

O tym, że Stefanos Tsitsipas dobrze czuje się na kortach w Rzymie świadczy fakt, że w ubiegłym roku doszedł tutaj do przegranego finału z Novakiem Djokoviciem. W tym sezonie Grek w stolicy Italii nie przegrał jeszcze seta, a grał przecież chociażby z Coriciem, Musettim czy Sonego. Nieco trudniejszą drogę do półfinału miał Danił Miedwiediew.

Uważamy za zasadne na Miedwiediew – Tstisipas typy na wygraną 2:1 Greka. Stefanos wygrał dwa ostatnie mecze przeciwko Daniłowi, w tym także ostatni pojedynek na mączce. Co ciekawe, w trzech ostatnich bezpośrednich meczach obaj panowie zdobywali sety.

Kiedy i gdzie oglądać mecz Miedwiediew – Tsitsipas? Transmisja na żywo

Mecz Miedwiediew – Tsitsipas w półfinale ATP Rzym 2023 pokaże jeden z kanałów grupy Polsat Sport. Poza tym, darmowa transmisja online w Superbet. Wymagana jest rejestracja konta, dzięki której obejrzysz wszystkie mecze tenisa ziemnego za darmo. Jeżeli chodzi o datę, to mecz Miedwiediew – Tsitsipas zostanie rozegrany 20 maja 2023 roku, a więc w sobotę. Początek około 14:40 po zakonczeniu meczu Rune – Ruud.

OGLĄDAJ TUTAJ