Nadal – Evans typy, kursy, zakłady i transmisja

Wszyscy już teraz zastanawiają się, czy Rafael Nadal wygra kolejny turniej z rzędu? Jego najbliższą przeszkodą na Indian Wells będzie Daniel Evans.

Rafael Nadal – Daniel Evans typy i zakłady bukmacherskie  (14.03.2022)

Zerknij na nasze Nadal – Evans typy.

Pamiętaj, że kursy mogą się zmieniać. Kliknij na loga bukmacherów, żeby sprawdzić aktualne oferty.

nadal evans typy

Hiszpan w drodze po kolejny triumf?

Rafael Nadal wygrał trzy ostatnie turnieje, w których wziął udział. Dlatego nie dziwi, że w kontekście trwającego Indian Wells wymieniany jest w ścisłym gronie faworytów. Hiszpan zaczął jednak kalifornijską imprezę z problemami. O ile bezdyskusyjnie wygrał pierwszego seta w meczu z Sebastianem Kordą, to w drugiej partii Nadal został rozbity 1:6. O wszystkim decydował więc trzeci set. Rafael Nadal przegrywał w nim już 2:5 i kiedy wydawało się, że jest o krok od odpadnięcia z Indian Wells, odmienił losy spotkania, wygrywając 7:6. Tym samym Rafael Nadal w 2022 roku wciąż jest niepokonany na kortach.

Wydaje nam się, że z meczu na mecz Nadal powinien być niesiony tym fantastycznym come-backiem. Jego najbliższy rywal to 29. rakieta świata, Daniel Evans. Brytyjczyk pokonał na inaugurację Indian Wells Federico Corię 6:2, 6:0. Umówmy się jednak, Nadal to zdecydowanie zawodnik innego kalibru. W dobrej dyspozycji jest poza zasięgiem Evansa, a pierwszy mecz powinien wzmóc czujność i koncentrację Rafy.

Zresztą Rafael Nadal już dwukrotnie grał z Evansem. Dwa razy w 2019 roku wygrał 2:0. Tym razem nasze na Nadal – Evans typy wskazują podobnie. Spodziewamy się wygranej Nadala 2:0, a mało tego, liczymy, że wygra również po zastosowaniu ujemnego handicapu -4.5 gema.

Gdzie Nadal – Evans transmisja i kiedy mecz?

Mecz można oglądać u legalnych bukmacherów. Transmisja online między innymi w Betclic, LVBET oraz STS. Polecamy serdecznie. Spotkanie zostanie rozegrane 14 marca 2022, późnym wieczorem lub nocą czasu polskiego. Czekamy na szczegółowe wieści na ten temat, bo oglądanie Nadala to zawsze emocje największego kalibru.