Sabalenka – Świątek typy ✔️ WTA Finals ✔️ 14.11.2021

Jeżeli Iga Świątek myśli o tym, żeby awansować z grupy na WTA Finals, to musi pokonać swoją najbliższą rywalkę, Arynę Sabalenkę. Czy tak się stanie? Sprawdź nasze przed meczem Świątek – Sabalenka typy bukmacherskie.

Nasze przewidywania Aryna Sabalenka – Iga Świątek (14 listopada)

Dwa darmowe typy umieściliśmy poniżej. W dalszej części przeczytasz zapowiedź meczu, dowiesz się gdzie transmisja i o której początek.

Sabalenka - Świątek typy

Iga Świątek gra z Sabalenką o być, albo nie być w turnieju

Obie tenisistki mają nóż na gardle. Zarówno Iga Świątek, jak i Aryna Sabalenka przegrały swoje pierwsze mecze. Polka uległa Marii Sakkari. Jak sama przyznała, wszystko posypało się już w pierwszym gemie, dała się przełamać, ale też i “złamać”. Nie była sobą, wróciły jej stare demony, gdzie z tyłu głowy siedziała Sakkari, z którą Świątek jeszcze nigdy nie wygrała. Polka wydaje się jednak mocna psychicznie i szybko powinna stanąć na nogi. Przed nią jednak trudne zadanie, bowiem na przeciwko stanie wiceliderka światowego rankingu, Aryna Sabalenka. Białorusinka myśląc o dalszej przygodzie na WTA Finals, też musi wygrać. W pierwszym meczu przegrała z Badosą 0:2. I co ciekawe, zarówno Świątek, jak i Sabalenka mają na koncie bilans dwóch porażek z rzędu.

Przeanalizujmy nasze przed Sabalenka – Świątek typy bukmacherskie. Stawiamy na poniżej 23.5 gema w całym meczu. Powód jest prosty – statystyka. Liczby pokazują, że Iga Świątek w 12 ze swoich ostatnich 15 meczy rozegrała właśnie poniżej 23.5 gema. Stawiamy też na zwycięstwo Polki. Nie tylko sercem, ale i chłodnym okiem. Sądzimy, że Iga z przysłowiowym nożem na gardle poradzi sobie lepiej, od Aryny. Co prawda, przed meczem Sabalenka – Świątek kursy faworyzują Białorusinkę, ale my mamy na ten temat inne zdanie.

Skrót meczu WTA Finals z pierwszej rundy, w wykonaniu Igi Świątek znajdziesz poniżej.

Gdzie z meczu Sabalenka – Świątek transmisja na żywo?

Canal+ Sport. Z drugiego spotkania WTA Finals, Świątek – Sabalenka transmisja online zostanie przeprowadzona dodatkowo na Canal+ Sport Online. Emocji nie powinno zabraknąć. I miejmy nadzieję, że będą to emocje pozytywne z punktu widzenia polskiego kibica. Tak, jak obrazują to nasze przed Świątek – Sabalenka typy.

Kiedy mecz Sabalenka – Świątek? O której godzinie początek?

Wiadomo już wszystko na temat tego, o której godzinie rozpocznie się mecz Świątek – Sabalenka. Kiedy? Będzie to godzina 2:30 czasu polskiego, w nocy z 13 na 14 listopada 2021 roku.

Sprawdzamy kursy bukmacherskie

Przed meczem Sabalenka – Świątek kursy, które naszym zdaniem usatysfakcjonują graczy, znajdziesz u takich bukmacherów, jak Fortuna, STS oraz Betclic. Wejdź na ich strony i porównaj kursy, zanim postawisz zakłady.

FAQ

  • O której godzinie początek meczu?

Mecz rozpocznie się o 2:30 czasu polskiego.

  • Gdzie transmisja na żywo i online?

Canal+ Sport oraz Canal+ Sport Online.

5 1 vote
Article Rating