Sinner – Miedwiediew typy i kursy bukmacherskie (18.11.2023)

Pora na półfinały ATP Finals 2023. W pierwszym z nich na korcie twardym w Turynie zmierzą się tenisiści pochodzący z Włoch i z Rosji. Zobacz Sinner – Miedwiediew typy przed meczem o awans do finału.

Sinner – Miedwiediew typy bukmacherskie (ATP Finals 2023)

Do półfinałów ATP Finals 2023 dostali się czterej najlepsi tenisiści rankingu światowego. Jannik Sinner wszedł do czwórki w najbardziej imponującym stylu, ponieważ z kompletem zwycięstw w grupie. Pierwszy półfinalista ATP Finals z Włoch odniósł wygrane przed własną publicznością ze Stefanosem Tsitsipasem, Novakiem Djokoviciem oraz Holgerem Rune. Tym samym już tylko Jannik Sinner może zdobyć maksymalną nagrodę finansową w turnieju za przejście przez niego z pięcioma zwycięstwami.

Sinner - Miedwiediew typy
Icon Sport

Z kolei Danił Miedwiediew zapewnił sobie awans najwcześniej. Zrobił to dzięki zwycięstwom z Andriejem Rublowem i Alexandrem Zverevem. Porażka z Carlosem Alcarazem w trzecim meczu kosztowała pochodzącego z Moskwy zawodnika spadek z pierwszego na drugie miejsce w tabeli grupy B. Tym samym w półfinale trafił na Jannika Sinnera.

Tenisiści spotkają się na korcie już po raz dziewiąty. Danił Miedwiediew odniósł sześć zwycięstw z rzędu z Jannikiem Sinnerem. Przełom nastąpił w październiku tego roku. W tym miesiącu Włoch ripostował dwiema wygranymi. Także dlatego Sinner – Miedwiediew typy to zwycięstwo Włocha. Spodziewamy się zamknięcia meczu w dwóch setach przez zawodnika z Italii.

Sinner – Miedwiediew kursy bukmacherskie

W notowaniach bukmacherskich Jannik Sinner jest faworytem meczu. Przemawia za nim wysoka forma pokazana w spotkaniach w grupie, a także ostatnie wygrane z Daniłem Miedwiediewem. Wygraną Włocha można obstawiać po kursie 1,65. Z kolei zwycięstwo Miedwiediewa po kursie 2,24. Zakończenie pojedynku w dwóch partiach jest wyceniane po kursie 1,65.

Kiedy gra Sinner z Miedwiediewem? O której godzinie?

W meczu Jannika Sinnera z Daniłem Miedwiediewem zostanie wyłoniony pierwszy finalista ATP Finals 2023. Rozpocznie się on w sobotę o godzinie 14:30 w Turynie.

Gdzie oglądać Sinner – Miedwiediew? Transmisja na żywo

Mecz Jannika Sinnera z Daniłem Miedwiediewem w turnieju ATP Finals 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie w stacji Polsat Sport Extra.

Oglądaj tutaj