Komentarze po meczu Polska – Czechy. Nie zostawiają suchej nitki

Komentarze po meczu Polska – Czechy. Nie zostawiają suchej nitki
Icon Sport

Niestety, ale reprezentacja Polski nie awansuje bezpośrednio na Euro 2024. Biało-czerwonym przyjdzie walczyć w barażach. Polacy zremisowali dzisiaj 1:1 z Czechami, choć to nasza drużyna za sprawą Jakuba Piotrowskiego objęła prowadzenie w 38. minucie. Trzy minuty po przerwie wyrównał jednak Tomas Soucek i więcej goli w meczu Polska – Czechy już nie padło. Poniżej prezentujemy najświeższe komentarze na temat tego spotkania.

Komentarze po meczu Polska – Czechy

W bardzo mocnych słowach na temat meczu Polska – Czechy “wypowiedział” się dziennikarz Canal+, Andrzej Twarowski. Napisał wprost, że mamy taki los, jaki sami sobie zgotowaliśmy.

Mocna “wypowiedź” Mateusza Janiaka na temat dyspozycji Roberta Lewandowskiego…

Wygląda na to, że najbardziej po meczu Polska – Czechy obrywa się Robertowi Lewandowskiemu…

Gorzkich słów pod adresem reprezentacji Polski nie szczędził także Krzysztof Dąbrowski, ale i kibice zgromadzeni na PGE Narodowym… Piłkarzy pożegnały gwizdy.

Na krótki wpis na Twitterze zdecydował się także Michał Pol. “Nie tak miało to wyglądać…” – napisał odnośnie meczu Polska – Czechy i całych el. Euro 2024 współwłaściciel Kanału Sportowego.

Na krótki i dość zabawny wpis na Twiterze zdecydował się Kashanka, a więc twórca śmiesznych przeróbek wideo. Jego zdaniem Polskę w barażach powinien poprowadzić Czesław Michniewicz, który dał nam awans na MŚ w Katarze.

To krótkie wideo może być najlepszym podsumowaniem dzisiejszego meczu Polska – Czechy…

To nie był najlepszy mecz Roberta Lewandowskiego. Jeden z internautów zdecydował się na dosadny komentarz odnośnie jednej z akcji “Lewego”.

W każdej innej sytuacji taki “mem” by cieszył…

Pojawił się także brutalny komentarz na temat dzisiejszej dyspozycji Jana Bednarka…

Paweł Paczul odniósł się z kolei dosadnie do wypowiedzi pomeczowej Jana Bednarka, który zapewniał, że będzie lepiej i… od meczu Polska – Czechy będą rosnąć jako grupa

Wuja Jurek nie potrafi zrozumieć “jak do tego doszło”…