Świątek – Aleksandrowa typy i kursy bukmacherskie (26.03.2024)

Za Igą Świątek są dwa wygrane mecze w turnieju na kortach twardych w Miami. Do kolejnego pojedynku w Stanach Zjednoczonych przystąpi ponownie bez dnia przerwy. Zobacz Świątek – Aleksandrowa typy przed rywalizacją o awans do ćwierćfinału.

Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa typy bukmacherskie (WTA Miami 2024)

Polka powalczy z tenisistką urodzoną w Czelabińsku po raz piąty w karierze. Jak dotąd Iga Świątek jest bezbłędna w meczach z Jekateriną Aleksandrową. Zwyciężała z nią od 2021 do 2024 roku w Melbourne, Ostravie, Madrycie oraz Dosze. W tym sezonie w Katarze podopieczna Tomasza Wiktorowskiego wygrała w dwóch setach. Wcześniej Jekaterina Aleksandrowa była w stanie urwać dwie partie Polce.

Dla obu zawodniczek nadchodzące starcie będzie trzecim w turnieju na kortach twardych w Miami. Iga Świątek eliminowała w drodze do czwartej rundy Camilę Giorgi oraz Lindę Noskovą. Mecze wyglądały kompletnie inaczej. Polka potrzebowała do wyeliminowania Włoszki nieco ponad godziny. Z kolei z Lindą Noskovą powalczyła w trzech partiach i przez ponad 2,5 godziny. Przegrała w tym meczu pierwszą partię w tournee po Stanach Zjednoczonych.

Świątek - Aleksandrowa typy
Icon Sport

Podobna była droga Jekateriny Aleksandrowej do meczu o awans do ćwierćfinału w Miami. Z Donną Vekić rozprawiła się w dwóch setach. Następnie rywalizowała w trzech partiach z Anastazją Pawluczenkową. Poprawiła się w ten sposób po kompletnie nieudanym występie w Indian Wells, z którym pożegnała się po rozegraniu zaledwie jednego meczu. W nadchodzącym meczu spróbuje sprawić niespodziankę i po raz pierwszy w karierze pokonać Igę Świątek. Nasze Świątek – Aleksandrowa typy to zwycięstwo Polki. Spodziewamy się jednocześnie, że po raz drugi w sezonie nie odda ona seta zawodniczce pochodzącej z Rosji.

Świątek – Aleksandrowa kursy bukmacherskie

Iga Świątek będzie tradycyjnie faworytką meczu. Trudno się temu dziwić niezależnie od problemów w poprzednim spotkaniu. Mowa o przegrywającej sporadycznie liderce rankingu WTA. Wygraną Polki można obstawiać po kursie 1,12. Z kolei zwycięstwo przeciwniczki po kursie 6,20. Zamknięcie meczu, przez Polkę, w dwóch setach można zagrać po kursie 1,39.

Kiedy gra Świątek z Aleksandrową? O której godzinie?

Tenisistki będą rywalizować o awans do ćwierćfinału w nocy z poniedziałku na wtorek. Mecz rozpocznie się nie przed godziną 1:30 czasu polskiego na głównym korcie w Miami.

Gdzie oglądać Świątek – Aleksandrowa? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Jekateriną Aleksandrową w turnieju WTA Miami 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Superbet. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynek można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja jest zaplanowana w Canal+Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ