Kiedy mecz Polska – Walia? O której godzinie?

Kiedy mecz Polska – Walia? O której godzinie?
Icon Sport

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze spotkanie z udziałem Lewego i spółki od kilkunastu dobrych miesięcy. Kiedy można się spodziewać pierwszego gwizdka tej rywalizacji? Postanowiłem to dla Ciebie sprawdzić. Szczegóły poniżej.

Kiedy mecz Polska – Walia w barażach Euro 2024?

Rozpoczęcie finałowego meczu barażowego pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Walii zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 26 marca 2024 roku. Starcie będzie miało miejsce w walijskiej stolicy tj. mieście Cardiff.

Teraz albo nigdy

Na jakiekolwiek kalkulacje jest już dawno za późno. Fatalny start eliminacji pod wodzą Fernando Santosa sprawił, że grupa, z której awans miał być rzekomo pewny, okazała się grupą ponad aktualne siły Biało-czerwonych. Czy taki stan rzeczy to wyłącznie wina portugalskiego szkoleniowca? Co do tego zdania są mocno podzielone.

Z całą pewnością podróż do Cardiff musi być skoncentrowana na jednym – pewnym i przekonującym zwycięstwie. Przypominam bowiem, że tylko taki rezultat pozwoli nam cieszyć się z gry na nadchodzących piłkarskich Mistrzostwach Europy w Niemczech.

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że wtorkowa potyczka będzie ogromnym wyzwaniem dla Polaków. Bukmacherzy nie widzą w naszych Orłach faworytów tych zmagań, co zresztą jest zupełnie zrozumiałe. W minionych miesiącach wielokrotnie zawodziliśmy i teraz niestety trzeba zbierać tego owoce.

26 marca 2024 roku około godz. 23:00, a więc tuż po meczu Polska – Walia, kiedy to wybrzmi ostatni gwizdek sędziego, wszystko będzie już jasne. Obyśmy tylko mieli wtedy konkretne powody do radości. W innym wypadku rodzimy futbol mogą czekać dużo chudsze lata, niż wielu się wydaje…