Świątek – Fernandez typy, gdzie oglądać? 06/01/2022

Przed Igą Świątek drugi mecz na WTA Adelaide. Tym razem rywalką Polki będzie Leylah Annie Fernandez.

Fernandez – Świątek typy i kursy bukmacherskie

Rzuć okiem na przygotowane przez nas na Świątek – Fernandez typy bukmacherskie.

Świątek - Fernandez typy

Iga Świątek rozpoczęła marsz po obronę tytułu

Przed rokiem Iga Światek okazała się najlepsza na turnieju w Adelajdzie. W tym roku, w swoim pierwszym meczu bez trudu 6:3, 6:3 rozprawiła się z Darią Saville. Widać po grze i nastawieniu Polki, że współpraca z nowym trenerem, Tomaszem Wiktorowskim zaczyna małymi kroczkami owocować, choć Iga nie uniknęła kilku błędów. W 1/8 finału Świątek czeka jednak już trudniejsze zadanie, bowiem naprzeciw niej stanie Leylah Annie Fernandez, która w światowych rankingach zajmuje 24. miejsce. Kanadyjka w pierwszej rundzie, w dwóch setach rozprawiła się z Rosjanką Aleksandrową. Mało tego, wygrała 8 z ostatnich 10 meczy na twardej nawierzchni.

Jednak to Iga Świątek jest faworytką meczu i idąc za tą myślą, stawiamy na Świątek – Fernandez typy na Polkę. Stawiamy zakłady na zwycięstwo Igi oraz poniżej 23.5 gema w całym spotkaniu. Fernandez to mimo wszystko zawodniczka o klasę niżej, od Polki. Warto mieć na uwadze statystyki, a te mówią, że Iga Świątek w 12 z ostatnich 15 meczy rozegrała poniżej 23.5 gema. Liczymy więc, że raszynianka zajdzie w tym turnieju jak najdalej, a pojedynek z Kanadyjką nie jest jej ostatnim przystankiem w Australii.

Transmisja Świątek – Fernandez, gdzie oglądać mecz?

Transmisje z WTA Adelaide zapewnia kanał Canal+ Sport. Tam też odbędzie się z meczu Świątek – Fernandez transmisja na żywo, a stream online dostępny będzie na Canal+ Sport Online lub u bukmacherów. Przykładowo takich, jak Betclic, STS lub Fortuna.

Świątek – Fernandez o której godzinie początek?

Mecz odbędzie się prawdopodobnie w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego. Organizatorzy nie ogłosili jeszcze dokładnie, kiedy Świątek – Fernandez zagrają. Kiedy to się stanie, zamieścimy stosowną aktualizację w naszym tekście.

Fernandez Świątek

FAQ

  • Gdzie oglądać mecz?

Canal+ Sport oraz w internecie (szczegóły w naszym tekście).

  • Czy Świątek jest faworytką?

Tak. Chociaż należy zwrócić uwagę na dobrą serię Kanadyjki.

3 1 vote
Article Rating