Świątek – Fręch typy oraz kursy, kiedy, o której i gdzie oglądać transmisję?(BNP Paribas Poland Open, 27.07)

Drabika BNP Paribas Poland Open ułożyła się tak, że już w pierwszej rundzie zmagań dojdzie do bezpośredniego pojedynku dwóch reprezentantek Polski. Czy liderka rankingu WTA zdoła potwierdzić po raz kolejny swoją wielką dominację? Świątek – Fręch zakłady, typy, kursy.

Świątek – Fręch typy (27.07.2022)

Scenariusz może być tylko jeden

Nikt nie wyobraża sobie raczej innego rozstrzygnięcia tego spotkania aniżeli pewne zwycięstwo 21-latki. Iga jest najjaśniejszą gwiazdą światowego tenisa już od kilku dobrych miesięcy i nic nie wskazuje na to, jakoby ta sytuacja miała ulec jakiejś gwałtownej zmianie. Magda Fręch zna raczej swoje miejsce w szeregu i znaczącą porażkę powinna chyba przyjąć z godnością.

 Iga Świątek

W całkowite odpuszczenie sobie tego meczu przez Magdalenę Fręch absolutnie nie wierzymy. Sportowa ambicja zdecydowanie jej na to nie pozwoli. Świątek – Fręch kursy na powyżej 15.5 gema wydały nam się zatem idealną propozycją. Liczymy, że obie tenisistki mimo sporej różnicy klas postarają się zapewnić nam piękne sportowe widowisko.

Ostatnie mecze

Jeśli chodzi o wyniki meczów z udziałem obu zawodniczek, to na przestrzeni paru minionych tygodni prezentowały się one następująco:

Ostanie spotkania Świątek

  • Świątek – Cornet 0:2
  • Świątek – Pattinama Kerkhove 2:1
  • Świątek – Fett 2:0

Od porażki z Cornet w 1/16 finału Wimbledonu minęło niemal równe trzy tygodnie. Czy Iga straciła w tym czasie swoją imponującą formę? Nie ma raczej takiej możliwości. Dopisanie do swojego dorobku kolejnego cennego triumfu nie powinno być więc dla niej najmniejszym problemem.

Ostanie spotkania Fręch

  • Krejcikova – Fręch 2:0
  • Kalinskaja – Fręch 0:1
  • Fręch – Halep 0:2

Magda Fręch trafiała w ostatnim czasie na naprawdę solidne rywalki. O korzystne wyniki było więc niezwykle trudno. Wydaje się, że podobnie będzie także podczas potyczki z Igą Świątek. Liderka światowych list jest bowiem przeciwniczką prezentującą dużo wyższy poziom od rodowitej łodzianki.

Bezpośrednie mecze

brak

O której mecz Świątek – Fręch? Kiedy?

Pytaniem, które pojawia się w sieci naprawdę często jest kiedy gra Świątek. W tym konkretnym przypadku starcie Igi z Magdaleną Fręch startuje punktualnie o 15:00 w dniu 27 lipca 2022 roku.

Gdzie oglądać Świątek – Fręch?

Relacja na żywo ze starcia Świątek – Fręch będzie dostępna na antenach stacji TVP Sport, a także online na sport.tvp.pl