Gdzie obejrzeć Świątek – Golubic? Transmisja, stream online

Interesuje Cię z meczu Świątek – Golubic transmisja online lub oglądanie meczu w telewizji? Sprawdź szczegóły, a przy okazji rzuć okiem także na nasze typy.

Świątek – Golubic transmisja meczu

Będzie to pierwszy mecz Igi Świątek na turnieju WTA Doha. Polka wyjdzie na kort 22 lutego 2022, w godzinach popołudniowych/wieczornych czasu polskiego. Iga zagra tuż po meczu Brengle – Azarenka, w piątym spotkaniu na korcie Grandstand 1. Gdzie oglądać Świątek – Golubic?

  • Canal+ Sport
  • Canal+ Online
  • Betclic, STS, Fortuna

Już teraz można jednak powiedzieć, że ze spotkania Świątek – Golubic transmisja na żywo dostępna będzie na kanale Canal+ Sport.  Dobrą informacją jest także to, że będzie pokazywany z Świątek – Golubic stream online. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy Canal+ Online (jeśli jesteś abonamentem) lub u legalnych bukmacherów. Transmisję online przeprowadzą między innymi Betclic, STS czy Fortuna. Wystarczy założyć konto i doładować choćby symboliczną złotówką.

Pamiętaj także, że czekają na Ciebie bonusy na start, które możesz wykorzystać na zakłady na żywo, podczas oglądania meczu Golubic – Świątek.

Zweryfikowana
200 PLN
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
200 PLN.
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu
0 0 votes
Article Rating