Świątek – Golubic typy, kiedy i o której? – WTA Doha

Przed Igą Świątek kolejny już w tym sezonie turniej. Tym razem Polka zagra na WTA Doha, gdzie jej pierwszą rywalką będzie Viktorija Golubic.

Viktorija Golubic – Iga Świątek typy i zakłady (22.02.2022)

Sprawdź nasze na Świątek – Golubic typy i kursy bukmacherskie.

Świątek Golubic typy

Iga dopełni formalności?

Ten mecz, z całym szacunkiem dla rywalki, ale powinien być w wykonaniu Igi Świątek formalnością. Polka wraca na korty po nieudanej przygodzie w Dubaju. Na tym samym turnieju rywalizowała też Viktorija Golubic. Szwajcarka odpadła w półfinale, a Iga pożegnała się już z Dubajem na etapie 1/8 finału.

Nie mamy jednak wątpliwości, że zdecydowanie lepszą tenisistką jest Iga (8. miejsce w rankingu WTA). Jej rywalka Viktorija Golubic (36. miejsce w rankingu WTA) przystępuje do meczu na zasadzie: mogę, ale nie muszę wygrać. Trzeba zatem uważać. Obie panie miały okazję ze sobą już grać i to dwukrotnie. Po raz ostatni świadkami meczu Golubic – Świątek byliśmy w 2020 roku. Wówczas Iga wygrała ze Szwajcarką na jej ziemii 2:0. Rok wcześniej (2019) Polka musiała uznać wyższość Golubic podczas Wimbledonu (1/64 finału).

Nasze na Świątek – Golubic typy są jednoznaczne. Gramy na wygraną Igi oraz wynik 2:0 dla Polki. Nie wyobrażamy sobie innej inauguracji turnieju w Doha. Golubic jest bardzo niestabilną tenisistką. Przegrała 3 z 5 ostatnich meczy. Iga też gra chimerycznie, ale naszym zdaniem i nie tylko naszym, umiejętności są zdecydowanie po jej stronie.

Skrót meczu Świątek – Golubic z 2020 roku poniżej.

O której gra Świątek – Golubic? Kiedy mecz?

Nie znamy dokładnej godziny rozpoczęcia meczu. Wszystko uzależnione jest od wyników czterech meczy, poprzedzających rywalizację Świątek z Golubic. Polka pojawi się na korcie po zakonczeniu spotkania Brengle – Azarenka. Będą to godziny popołudniowe lub wieczorne czasu polskiego. Mecz rozegrany zostanie on 22 lutego 2022 roku. Obstawiać możesz w Fortunie, Betclic, LVBET lub STS. Gdzie transmisja meczu? Szczegóły tutaj.

FAQ

  • Kto wygrał ost. bezpośredni mecz?

Świątek 2:0, jednak było to w 2020 roku.

  • Gdzie obejrzeć Świątek – Golubic na żywo?

Transmisja na Canal+ Sport.

0 0 votes
Article Rating