Świątek – Kalinina typy, transmisja, kiedy i o której?

Iga Świątek przystępuje do rywalizacji w Indian Wells. Z kim zagra? Pierwszą rywalką Świątek będzie Anhelina Kalinina z Ukrainy. Zobacz typy, kiedy i o której mecz.

Iga Świątek – Anhelina Kalinina typy i kursy (11.03.2022)

Oto nasze Świątek – Kalinina typy.

Polka w drodze po kolejny skalp

Iga Świątek jest napędzona ostatnim zwycięstwem w Dausze. Wywalczyła pierwszy w tym roku tytuł WTA, a na Indian Wells, który nieoficjalnie uważany jest za piąty Wielki Szlem, z pewnością będzie chciała potwierdzić dobrą dyspozycję. Zwłaszcza, że Polka ma sporo do udowodnienia. Na zeszłorocznej imprezie w Kalifornii odpadła już na etapie 1/8 finału.

Świątek Kalinina typy

Pierwszą rywalką Świątek na Indian Wells będzie Anhelina Kalinina. Świątek to 4. rakieta świata, rozstawiona z numerem trzy, ze względu na nieobecność liderki światowych list, Ashleigh Barty. Jej rywalka, zajmuje w światowym rankingu 50. miejsce. Ukrainka do tej pory nie notowała na kortach większych sukcesów. 25-latka w pierwszej rundzie pokonała 2:0 (6:3, 6:2) Clarę Burel. Uczciwie trzeba przyznać, że Kalinina to rywalka zdecydowanie na niższym poziomie, niż Iga Świątek. Polka wymieniana jest w gronie faworytek Indian Wells.

Stawiamy na Świątek – Kalinina typy na pewną wygraną Igi Świątek. Celujemy w wynik 2:0 oraz, że mecz nie potrwa dłużej niż godzina z małym ogonkiem. Oby tak było, i oby Polka pokazała, że utrzyma dobrą dyspozycję po wygranym turnieju w Dausze. Kalinina przegrała aż 3 z ostatnich 5 meczy i nie były to tak wymagające rywalki, jak Iga Świątek. Cóż. Każdy inny wynik, niż wygrana Polki będzie uznany za ogromne rozczarowanie. Dawaj Iga!

Przypomnijmy sobie, jak grała Świątek. Oto skrót meczu finałowego na ostatnim turnieju w Dausze.

Head to Head

Obie teninistki nie miały jeszcze okazji grać przeciwko sobie. Dlatego tym bardziej jesteśmy ciekawi tej rywalizacji.  Spoglądając w ostatnie mecze, warto zauważyć, że Anhelina Kalinina przystąpiła do Indian Wells po blisko dwumiesięcznej przerwie, od ostatniego występu na Australian Open, gdzie odpadła już w pierwszym meczu.

Ostatnie mecze Świątek

  • 2:0 Kontaveit (finał Doha)
  • 2:0 Sakkari (Doha)
  • 2:0 Sabalenka (Doha)

Ostatnie mecze Kalininy

  • 2:0 Burel (Indian Wells)
  • 1:2 Pegula (Australian Open)
  • 0:2 Riske (Adelaide)

Gdzie oglądać mecz Świątek – Kalinina? Transmisja na żywo

Wszystkie mecze Indian Wells, a więc także Świątek – Kalinina obejrzeć można na Canal+ Sport oraz w platformie Canal+ Online. Dostępne będą też streamy online u legalnych bukmacherów, typu Betclic i STS.

O której godzinie Świątek – Kalinina? Kiedy początek meczu?

Mecz zostanie rozegrany 11 marca 2022 roku, o godzinie 11 czasu lokalnego, co oznacza początek meczu Świątek o godzinie 20 czasu polskiego.

FAQ

  • Czy grały już ze sobą?

Nie. To ich pierwszy mecz.

  • O której gra Świątek i gdzie oglądać transmisję?

Godzina meczu w tekście, a oglądać można m.in. na Canal+ Sport.

0 0 votes
Article Rating