Świątek – Kasatkina typy, transmisja, kiedy i o której?

Zacieraliśmy ręce na polsko-polski pojedynek w 3. rundzie Australian Open. Niestety, ale Magda Linette przegrała z Darią Kasatkiną i to Rosjanka będzie najbliższą rywalką Igi Świątek.

Iga Świątek – Daria Kasatkina typy, kursy i zakłady (22.01.2022)

Zapoznaj się z naszymi typami bukmacherskimi oraz dowiedz się kiedy, o której i gdzie oglądać mecz Świątek.

Świątek Kasatkina typy

Świątek pomści Magdę Linette?

Iga Świątek będzie mogła zrewanżować się za porażkę Magdy Linette w poprzednim meczu, właśnie z Darią Kasatkiną. Rosjanka okazała się lepsza od Linette 6:2, 6:3, a mecz trwał niespełna półtorej godziny. Także w świetnym stylu do 1/16 finału Australian Open awansowała Iga Świątek. Polka pokonała Szwedkę, Rebeccę Peterson 6:2, 6:2 i potrzebowała do tego 1 godziny i 18 minut.

Zanim przeanalizujemy przed meczem Świątek – Kasatkina typy, warto zauważyć, że w obu dotychczas rozegranych meczach w Melbourne obie tenisistki nie straciły żadnego seta. Kasatkina straciła łącznie 9 gemów, a Świątek jeszcze mniej, bowiem tylko 7. Dla obu najbliższy mecz będzie jednak najbardziej wymagającym podczas tegorocznego Wielkiego Szlema w Australii. Świątek to przecież 9. rakieta świata, a Kasatkina 23. Zarówno Polka, jak i Rosjanka przegrały tylko 1 ze swoich ostatnich 5 spotkań. Zdecydowaną fawortyką jest Iga Świątek, która liczymy, że pewnie zamelduje się w najlepszej szesnastce Australian Open.

Obie tenisistki grały ze sobą do tej pory jeden raz. W Eastbourne na trawiastych kortach, w czerwcu ubiegłego roku lepsza 2:1 okazała się Rosjanka. Na Kasatkinę trzeba uważać, bo Rosjanka przed rozpoczęciem Australian Open dotarła do półfinału turnieju w Sydney. Po drodze pokonała między innymi Kenin, Mertens czy przede wszystkim Muguruzę, ulegając dopiero Pauli Badosie.

My stawiamy swoje na Świątek – Kasatkina typy na wygraną polskiej tenisistki i spodziewamy się, że zakończy mecz w dwóch setach. 5 ze swoich ostatnich 6 zwycięstw, Świątek odniosła własnie stosunkiem setów 2:0.

Gdzie oglądać Świątek – Kasatkina?

Z meczu Świątek – Kasatkina transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eurosport 1 lub Eurosport 2. Dodatkowo, mecz obejrzeć można na Player.pl oraz u legalnych bukmacherów, takich, jak Betclic, STS czy Fortuna. Sprawdź bonus STS na Australian Open.

O której grają Świątek – Kasatkina? Godzina meczu

Wiemy już, jaka jest godzina meczu Świątek – Kasatkina. O której początek? Około 9 rano czasu polskiego. Spotkanie Polki z Rosjanką będzie pierwszym w wieczornej sesji czasu australijskiego. Godzina 9 rano jest dobrą wiadomością dla polskich kibiców, z których większość dzięki temu będzie mogła śledzić mecz Igi Świątek na żywo.

FAQ

  • Czy Świątek grała już z Kasatkiną?

Tak. W czerwcu 2021, Polka przegrała z Kasatkiną 1:2 na trawiastych kortach w Eastbourne.

  • Gdzie obejrzeć i o której początek?

Szczegóły sprawdzisz w naszym tekście.

4.5 2 votes
Article Rating