Świątek – Kasatkina typy, transmisja, o której? 23.02

Iga Świątek w trzeciej rundzie turnieju w Dausze zmierzy się z Rosjanką, Darią Kasatkiną.

Daria Kasatkina – Iga Świątek typy, zakłady i kursy (23.02.2022)

Przed meczem WTA Doha, Świątek – Kasatkina typy znajdziesz poniżej.

Świątek - Kasatkina typy

Czas na kolejne starcie “dobrych znajomych”

Można zażartować, że Iga Świątek i Daria Kasatkina znają się, niczym łyse konie. Otóż, bedzie to już ich trzeci pojedynek w tym roku. Świątek turniej w Dausze rozpoczęła od nerwówki przeciwko Golubic. Polka wygrała pierwszego seta przeciwko Szwajcarce, w drugim sytuacja wymknęła się spod kontroli i konieczny był trzeci decydujący, na szczęście wygrany przez Świątek set. Iga pokazała doświadczenie i lepszy tenis w decydujących momentach. Choć w drugim secie, to Szwajcarka odmieniła swoją grę i przy stanie 1:1 w meczu drżeliśmy o jego rozstrzygnięcie.

Daria Kasatkina turniej WTA Doha rozpoczęła od dwu i pół godzinnego boju z Tomljanovic. Rosjanka wygrała 2:1. W kolejnej rundzie wydawało się, że jest blisko odpadnięcia z turnieju. Przegrała pierwszego seta z Rumunką Cristian, ale rywalka skreczowała w drugiej partii i to Kasatkina szczęśliwie awansowała dalej.

Skąd nasze na Świątek – Kasatkina typy? Bierzemy pod uwagę zdecydowanie lepsze umiejętności Świątek. Liczymy, że z każdym meczem turnieju w Dausze będzie się rozkręcać. Dodatkowo, Polka wygrała oba tegoroczne mecze przeciwko Darii Kasatkinie i to 2:0. Kilka dni temu w Dubaju potrzebowała do tego nieco ponad godzinę, a miesiąc temu podczas Australian Open “uwinęła” się w około półtorej godziny.

Kasatkina prawie odpadła z WTA Doha przeciwko Rumunce Cristian, która ostatecznie skreczowała. Owszem, Iga też miała problemy, ale nie da się, nie dostrzegać różnicy klas w umiejętnościach obu tenisistek, które przemawiają na korzyść raszynianki.

Ponizej możesz sprawdzić skrót meczu Świątek – Kasatkina z tegorocznego Australian Open.

O której gra Świątek – Kasatkina? Kiedy początek?

Dokładna godzina będzie znana, kiedy zakończą się dwa pojedynki poprzedzające mecz Kasatkina – Świątek. O której godzinie można spodziewać się początku? Mecz zostanie rozegrany w środę, 23 lutego 2022 roku, około 17:00, po zakończeniu meczu Peuga – Sakkari.

Gdzie oglądać Świątek – Kasatkina? Transmisja meczu na żywo (23.02.2022)

Mecz pokaże Canal+ Sport. Transmisja online w Canal+ Sport Online oraz w legalnych zakładach bukmacherskich. Takich, jak np. Fortuna, LVBET czy Betclic.

FAQ

  • Z kim zagra Świątek, jeśli wygra?

Następną rywalką Świątek (jeśli wygra) będzie  Aryna Sabelenką lub Jill Teichmann.

  • Gdzie obejrzeć mecz?

Canal+ Sport, a informacje o transmisji online znajdziesz w naszym tekście.

  • Kto jest faworytem?

Kursy bukmacherskie zdecydowanie wskazują Igę Świątek.

  • Jaki jest bilans bezpośrednich starć?

Dwa razy w tym roku lepsza była Świątek. W 2021 roku raz udało się wygrać Darii Kasatkinie.

0 0 votes
Article Rating