Świątek – Keys typy, kiedy, o której? Zapowiedź i transmisja

Iga Świątek w czwartej rundzie Indian Wells zagra z Madison Keys.

Iga Świątek – Madison Keys typy i kursy (17.03.2022)

Oto nasze na mecz Świątek – Keys typy bukmacherskie.

Znasz już nasze prognozy. Czas na zapowiedź i analizę meczu.

Świątek Keys typy

Polka wykona kolejny krok do finału?

W poprzednim meczu przeciwko Angelique Kerber, Iga Świątek zafundowała nam prawdziwy rollecoaster emocji. Zresztą, na tegorocznym Indian Wells robi to za każdym razem.  W każdym z trzech dotychczas rozegranych meczy, Polka musiała odrabiać straty, po przegraniu pierwszego seta. Z Kerber mecz trwał aż dwie godziny i dziesięć minut, kończąc się wynikiem 2:1 dla Świątek (4:6, 6:2, 6:3).

Czy tym razem Świątek wejdzie lepiej w mecz? Wydaje się, że może być ciężko. Wierzymy jednak w wygraną Świątek, nawet jeśli znów, przyjdzie jej odrabiać straty. Polka zagra w 1/8 finału z Madison Keys. Amerykanka uporała się w Kalifornii jak na razie z Doi, Riske i Hart. Nie są więc to nazwiska kalibru Świątek, ale dwa ostatnie mecze, warto podkreślić, że Keys traciła bez straty seta.

Mamy na Świątek – Keys typy, że wygra Polka, a mecz będzie trwał powyżej 19.5 gema. Dlaczego? Otóż choć Madison Keys jest słabsza na przysłowiowym papierze od Igi, to potrafi być niezwykle waleczna. 9 z 15 ostatnich meczy Amerykanki kończyło się wynikiem powyżej 19.5 gema.

Ostatnie wyniki

Zobacz, jak grała ostatnio  Świątek i Keys, oraz jak wypadała bezpośrednia rywalizacja. To cenne informacje, żeby zweryfikować na Świątek – Keys typy bukmacherskie.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Keys – Świątek 0:2

Ostatnie mecze Igi Świątek

  • Świątek – Kerber 2:1
  • Świątek – Tauson 2:1
  • Świątek – Kalinina 2:1

Ostatnie mecze Madison Keys

  • Dart – Keys 0:2
  • Keys – Riske 2:0
  • Keys – Doi 2:1

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Keys?

Z nadchodzącego spotkania Świątek – Keys transmisja na Canal+ Sport. Dla chcących oglądać ten mecz w internecie, transmisje online przygotowali m.in. bukmacherzy Betclic, Fortuna, STS. Dodatkowo można uzyskać dostęp do platformy Canal+ Online.

O której Świątek – Keys? Kiedy się zacznie ten mecz?

Na razie nieznana jeszcze jest konkretna godzina rozpoczęcia meczu. Wszystko zależne jest od rozstrzygnięć na poprzednich kortach i harmonogramu, który nie został jeszcze opublikowany. Wiadomo, że mecz Świątek zostanie rozegrany w nocy z 16 na 17 marca. Prawdopodobnie około 2 w nocy czasu polskiego.

FAQ

  • Gdzie transmisja meczu?

Canal+ Sport oraz w kilku innych miejscach. Wszystkie informacje znajdziesz w tekście.

  • Gdzie najwyższe na Świątek – Keys kursy na zakłady?

Porównanie bukmacherów znajdziesz w naszej zapowiedzi tego meczu.

0 0 votes
Article Rating