Świątek – Mertens typy i kursy bukmacherskie (18.04.2024)

Przed Polką pierwszy w sezonie mecz na korcie ziemnym. Tradycyjnie Iga Świątek wybrała na miejsce startu gry na mączce imprezę w Stuttgarcie. Zobacz Świątek – Mertens typy przed pojedynkiem o awans do ćwierćfinału turnieju w Niemczech.

Iga Świątek – Elise Mertens typy bukmacherskie (WTA Stuttgart 2024)

Iga Świątek powróciła ze Stanów Zjednoczonych do Europy. Przed startem w Stuttgarcie pomogła jeszcze reprezentacji Polski w Pucharze Billie Jean King w wygraniu rywalizacji ze Szwajcarią. Do pojedynku z Helwetkami doszło jeszcze na korcie twardym w Biel. W czwartek Igę Świątek będzie już można zobaczyć na korcie ziemnym w Stuttgarcie.

Na początku seniorskiej kariery Iga Świątek była nazywana specjalistką od gry na nawierzchni ceglanej. Aktualnie odnosi sukcesy również na kortach twardych, ale najwięcej, ponieważ trzy tytuły wielkoszlemowe wywalczyła na kortach ziemnych Roland Garros. Akurat w Stuttgarcie zwyciężyła w dwóch ostatnich edycjach turnieju i ma ochotę na kolejne obronienie tytułu.

Świątek - Mertens typy
Icon Sport

Iga Świątek rozegra swój pierwszy mecz w drugiej rundzie i w czwartek. To oznacza, że w razie awansów, będzie rozgrywać spotkania dzień po dniu aż do zaplanowanego na niedzielę finału. Na razie pierwszym zadaniem jest wyeliminowanie Elisy Mertens. Belgijka jest nierozstawiona i w pierwszej rundzie odniosła zwycięstwo w trzysetowym meczu z Tatjaną Marią.

Iga Świątek rozegra pierwszy w karierze mecz z Elisą Mertens. Nasze na starcie Świątek – Mertens typy to zwycięstwo Polki. Choć początkowe kroki na mączce mogą być trudne dla liderki rankingu WTA, to we wcześniejszych sezonach nie przeszkadzało to w triumfowaniu w Stuttgarcie. Spodziewamy się zakończenia starcia w dwóch setach.

Świątek – Mertens kursy bukmacherskie

Notowania bukmacherskie nie pozostawiają wątpliwości, co do tego, że Iga Świątek będzie faworytką meczu. Wszystkie argumenty przemawiają za awansem liderki rankingu WTA. Jej zwycięstwo można obstawić po kursie 1,03. Z kolei wygraną Elisy Mertens po kursie 13,0. Zamknięcie meczu, przez Polkę, w dwóch setach, można z kolei zagrać po kursie 1,16.

Kiedy gra Świątek z Mertens? O której godzinie?

Kibice Igi Świątek doczekają się jej meczu w czwartek. Pojedynek rozpocznie się około godziny 17 na korcie centralnym w Porsche Arenie w Stuttgarcie.

Gdzie oglądać Świątek – Mertens? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Elisą Mertens w turnieju WTA Stuttgart 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w Canal+Sport 2.

OGLĄDAJ TUTAJ