Ile Tomasz Adamek zarobi za walkę w Fame MMA 21? Padła kwota

Ile Tomasz Adamek zarobi za walkę w Fame MMA 21? Padła kwota
X

Za dokładnie miesiąc odbędzie się kolejna gala freak fightów, która może przykuć uwagę wielu kibiców. Zostaliśmy przyzwyczajeni już do tego, że występują tam znane gwiazdy. Ile Tomasz Adamek zarobi za walkę w Fame MMA 21? “Góral” zmierzy się z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim i może liczyć na pokaźne wynagrodzenie, przynajmniej według innego freak fightera.

Starcie Tomasza Adamka z Patrykiem “Bandurą” Bandurskim będzie walką wieczoru podczas gali Fame MMA 21. Ustalono, że panowie staną w szranki na zasadach boksu i dystansie trzech rund. Dla “Górala” ten pojedynek będzie debiutem we freak fightach.

Zarobki Tomasza Adamka w Fame MMA 21. Oto możliwa kwota

Na temat tego, ile Tomasz Adamek zarobi za walkę w Fame MMA 21, wypowiedział się inny uczestnik freak fightów, Natan Marcoń. Wskazał on, że koszt pojedynku wieczoru ma pociągnąć organizatorów na kwotę w okolicach 3 mln zł. To oznaczałoby, że obaj zawodnicy mogliby liczyć na wynagrodzenie w granicach 1,5 mln zł.

“Koszt main eventu Fame MMA 21 to około trzy miliony złoty” – napisał we wpisie na portalu X (dawniej Twitter). Na pytanie, czy to “Góral” bierze 2,5 miliona, odpowiedział: 1,5 za walkę.

Na ten moment trudno stwierdzić, czy doniesienia tego freak fightera są prawdziwe. Prawdopodobnie będzie można to zrobić dopiero wtedy, gdy poinformują o tym bardziej sprawdzone źródła.

Niezależnie od tego, szykuje się całkiem ciekawy pojedynek, do którego obaj zawodnicy wydają się przygotowani. Tomasz Adamek w 2024 roku pokonał w KSW Mameda Chalidowa, a dla Patryka Bandurskiego będzie to trzecia walka w karierze. Wcześniej dwukrotnie wychodził z oktagonu zwycięsko. Pokonał Alana Kwiecińskiego oraz Piotra Szeligę. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się 18 maja w Gliwicach.