Świątek – Pera typy i kursy bukmacherskie (09.05.2024)

Po odniesionym w dobrym stylu zwycięstwie w Madrycie, reprezentantka Polski staje przed kolejnym wyzwaniem. Przed Igą Świątek turniej na kortach ziemnych w Rzymie. Zobacz Świątek – Pera typy przed meczem o awans do trzeciej rundy w stolicy Włoch.

Świątek - Pera typy
Icon Sport

Iga Świątek – Bernarda Pera typy bukmacherskie (WTA Rzym 2024)

Rozstawiona z numerem pierwszym liderka rankingu WTA startuje w drugiej rundzie imprezy w Rzymie. W pierwszej rundzie Iga Świątek miała wolny los. Polka miała pięć dni na zebranie energii po wygranym w sobotę finale turnieju w Madrycie. Pokonanie Aryny Sabalenki pozwoliło Idze Świątek ucieszyć się z pierwszego w sezonie tytułu na kortach ziemnych. Rywalizacja w Rzymie to z kolei już ostatnie przetarcie dla Polki przed wielkoszlemowym Roland Garros.

W przeszłości to właśnie turniej w Rzymie był szczęśliwszy dla Igi Świątek niż ten w Madrycie. I w tym sezonie Iga Świątek jest mocną kandydatką do zdobycia trofeum. Na początku drabinki przyjdzie jej zmierzyć się z Bernardą Perą ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanka dała się poznać w przeszłości polskim kibicom jako deblowa partnerka Magdy Linette.

Bernarda Pera już dobrze poznała korty w Rzymie, ponieważ do turnieju głównego przebiła się przez kwalifikacje. W nich notowana na 77. miejscu w rankingu WTA zawodniczka zwyciężyła z Heather Watson oraz Anną Bondar. Już w drabince głównej Bernarda Pera wygrała dwusetowe starcie z rodaczką Caroliną Dolehide.

Iga Świątek rozegra w czwartek trzeci w karierze mecz z Bernardą Perą. We wcześniejszych pojedynkach lepsza była zawodniczka pochodząca z Mazowsza. W 2019 roku zwyciężyła z Amerykanka w trzech setach na korcie trawiastym w Birmingham, a w poprzednim sezonie wystarczyły jej dwie partie na korcie ziemnym w Madrycie. Nasze Świątek – Pera typy to kolejna wygrana Polki. Nie spodziewamy się problemu z pokonaniem reprezentantki USA i typujemy zakończenie meczu w dwóch setach.

Świątek – Pera kursy bukmacherskie

W notowaniach bukmacherskich Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką meczu. Kursy potwierdzają, że wszystkie argumenty są po stronie Polki. Zwycięstwo Igi Świątek można obstawić po kursie 1.03. Z kolei wygraną Bernardy Pery po kursie 13.0. Zakończenie spotkania w dwóch setach przez Igę Świątek można zagrać po kursie 1.17.

Kiedy gra Świątek z Perą? O której godzinie?

Iga Świątek rozegra pierwszy mecz w Rzymie w czwartek. Pojedynek z udziałem Polki rozpocznie się o godzinie 19 na korcie centralnym.

Gdzie oglądać Świątek – Pera? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Bernardą Perą w turnieju WTA Rzym 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w Canal+Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ