Świątek – Sakkari typy, o której transmisja finału Indian Wells?

Przed Igą Świątek szansa na drugi w tym sezonie i piąty w karierze tytuł singlowy. W finale Indian Wells naprzeciw Polki stanie dobrze jej znana Maria Sakkari.

Iga Świątek – Maria Sakkari typy, kursy, zakłady (20.03.2022)

Mamy dla Ciebie dwa darmowe na mecz Świątek – Sakkari typy. Oto one.

Zobacz, dlaczego uważamy tak, a nie inaczej. Przeczytaj poniższą zapowiedź i analizy meczu.

Świątek Sakkari typy

Grecki koszmar już nie taki straszny?

Do tej pory Iga Świątek czterokrotnie grała przeciwko Marii Sakkari. Jeszcze niedawno moglibyśmy powiedzieć, że Polka nie ma recepty na Greczynkę. Przegrała trzy bezpośrednie mecze, ale ostatnio, udało się jej przełamać złą passę. Panie spotkały się w półfinale tegorocznego turnieju w Dausze, gdzie Iga Świątek wygrała 2:0, a następnie sięgnęła po pierwszy w tym sezonie tytuł.

W trakcie Indian Wells Iga Świątek dostarcza nam mnóstwo emocji. Wszystkie mecze, poza ćwierćfinałowym starciem z Keys (wygrana w niespełna godzinę) obfitowały w niesamowite zwroty akcji. Podobnie było w półfinale, gdzie Polka mierzyła się z byłą liderką światowego rankingu, Simoną Halep. Raz przełamywała Polka, raz Rumunka i do samego końca losy meczu wisiały na włosku. Ostatecznie to Raszynianka w decydujących momentach pokazała lepszy tenis i zagra w finale Indian Wells.

Co można napisać o Marii Sakkari? Greczynka jak zawsze, będzie groźna. Na Indian Wells straciła tylko jednego seta. W ostatnim półfinałowym meczu przeciwko Pauli Badosie. Wcześniej odprawiła między innymi Rybakinę czy Kvitovą. Szykują nam się nie lada emocje, ale czy można być zdziwionym, kiedy grają aktualna czwarta rakieta świata (Świątek) z szóstą (Sakkari)?

Nasze na Świątek – Sakkari typy kierujemy w stronę zwycięstwa Igi i to w rewelacyjnym stylu, 2:0. Polka przełamała barierę psychiczną, która wydaje się, że była największym problemem po trzech porażkach z rzędu z Sakkari. Siła uderzenia rywalki nie powinna robić na niej już takiego wrażenia, jak niegdyś. Zwłaszcza, że podczas turnieju w Dausze, Iga pokazała, jak wytrącać atuty z rąk Sakkari. Polka dysponuje precyzyjnym uderzeniem, szybkimi nogami i z pewnością będzie chciała tym zgubić swoją rywalkę. Świątek mocno popracowała też nad odpornością psychniczną, a w takich meczach, jak finał Indian Wells, uważany za nieoficjalny piąty Wielki Szlem, może to być kluczowe.

Poniżej zobaczysz skrót meczu Świątek – Sakkari z lutego 2022 roku (półfinał imprezy w Doha)

O której gra Świątek – Sakkari? Kiedy finał Indian Wells?

Mecz rozpocznie się 20 marca 2022 roku, o godzinie 20:00 czasu polskiego. Jest to zatem dobra pora, żeby niedzielny wieczór spędzić w towarzystwie gigantycznych, tenisowych emocji.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek – Sakkari? Transmisja na żywo

Standardowo, jak wszystkie mecze kobiecego Indian Wells, także finał imprezy pokaże w Polsce Canal+ Sport. Mecz będzie dostępny również za pośrednictwem platformy Canal+ Online oraz u części z legalnych zakładów bukmacherskich.

FAQ

  • Gdzie najlepsze na Świątek – Sakkari typy bukmacherskie?

Nie będziemy skromni. Najlepsze typy i solidne analizy znajdziesz w naszym tekście. Zapraszamy.

  • O której finał Indian Wells 2022?

Początek meczu Świątek – Sakkari o godzinie 20:00.

5 1 vote
Article Rating