Świątek – Saville typy, o której mecz? 04/01/2022

Przed nami początek sezonu 2022 w wykonaniu Igi Świątek. Polka rozpoczyna sezon od turnieju WTA w Adelajdzie, gdzie jej pierwszą rywalką będzie Daria Saville.

Iga Świątek – Daria Saville typy bukmacherskie za darmo

Sprawdź nasze przewidywania.

Świątek - Saville typy

Na początek Saville

Dla Igi Świątek będzie to pierwszy mecz w 2022 roku oraz pierwszy sprawdzian pod okiem nowego trenera, Tomasza Wiktorowskiego, który ma za sobą bogatą przeszłość u boku Agnieszki Radwańskiej. Świątek na jednej z konferencji prasowych przyznała, że chce zrobić w tym sezonie kolejny progres, a duży nacisk kładzie na komfort psychiczny. Jak sama zauważa, musi mniej przeżywać porażki i mniej koncentrować się na siłę na wyniku, a więcej cieszyć grą. Wówczas, jak twierdzi, wyniki przyjdą same.

Twierdzimy, że początek sezonu w wykonaniu Polki będzie dobry. Stawiamy na Świątek – Saville typy na wygraną Igi 2:0. Oczywiście, to pierwszy mecz w 2022 roku, a rywalka ma już za sobą dwa spotkania. Spójrzmy jednak na fakty. Iga Świątek to 9. rakieta świata, a Australijka (do 2014 roku grała jako Rosjanka) sklasyfikowana jest na 419. miejscu rankingu WTA. Saville wygrała na WTA w Adelajdzie z McNaily 2:0 oraz Boulter 2:1. Były to jednak rywalki z drugiej setki światowego rankingu, a w drugim meczu, Daria Saville straciła sporo sił, spędzając na korcie ponad 2 godziny. Do tej pory największym sukcesem Saville był triumf w 2017 roku w imprezie WTA New Haven. Sądzimy więc, że Iga Świątek na świeżości bez trudu rozprawi się z niżej notowaną rywalką. Tak też sądzą eksperci i bukmacherzy przed meczem Świątek – Saville, kursy bukmacherskie są tego wyznacznikiem.

Świątek – Saville o której mecz?

Mecz zostanie rozegrany w nocy czasu polskiego, z poniedziałku na wtorek. W kalendarzu zawodów widnieje godzina 3 w nocy. Jednak spodziewamy się, że odpowiedź na pytanie, kiedy mecz Świątek – Saville to około 4 w nocy. Będzie to drugi mecz na korcie, po rozpoczynającym się wcześniej, bo o 2:30 pierwszym spotkaniu. Ściskamy kciuki za Świątek na WTA Adelaide.

Gdzie obejrzeć Świątek – Saville? Transmisja na żywo

Daria Saville - Iga Świątek

Chcąc wykorzystać nasze na Świątek – Saville typy, warto obejrzeć mecz na żywo po postawieniu zakładu. Transmisja Świątek – Saville na Canal+ Sport. Gdzie oglądać w internecie? Polecić możemy strony bukmacherów Betclic, STS oraz Fortuna.

FAQ

  • O której początek meczu?

Kiedy Świątek – Saville? Około 4 w nocy czasu polskiego.

  • Czy Panie grały już ze sobą?

Nie. To ich pierwszy bezpośredni mecz w historii.

0 0 votes
Article Rating