Świątek – Sorribes Tormo typy i kursy bukmacherskie (29.04.2024)

Iga Świątek pokonuje kolejne przeciwniczki w drabince turnieju na kortach ziemnych w Madrycie. Po wyeliminowaniu dwóch tenisistek, Polka rozegra w poniedziałek mecz w czwartej rundzie. Zobacz Świątek – Sorribes Tormo typy przed pojedynkiem o awans do ćwierćfinału w Hiszpanii.

 

Świątek - Sorribes Tormo typy
Icon Sport

Iga Świątek – Sara Sorribes Tormo typy bukmacherskie (WTA Madryt 2024)

Iga Świątek weszła pewnym krokiem do czwartej rundy turnieju na kortach ziemnych w Madrycie. W pierwszej rundzie Polka miała wolny los, a następnie eliminowała w dwusetowych meczach Xiyu Wang oraz Soranę Cirsteę. Nie pozwalała przeciwniczkom na rozstrzygnięcie wielu gemów i pokazała, że stawiła się w stolicy Hiszpanii w wysokiej formie.

Także trzecią przeciwniczką Igi Świątek będzie nierozstawiona tenisistka. Sara Sorribes Tormo jest ostatnią nadzieją gospodarzy turnieju na przedstawicielkę w ćwierćfinałach. Inne startujące Hiszpanki, z Paulą Badosą na czele, odpadły we wcześniejszych rundach. Z kolei Sara Sorribes Tormo eliminowała Bernardę Perę, Elinę Switolinę oraz Wiktorię Azarenkę. Nie pozwoliła żadnej ze wspomnianych tenisistek na wygranie seta.

27-letnia Hiszpanka jest notowana na 55. miejscu w rankingu WTA. Sara Sorribes Tormo zwyciężała w karierze w dwóch turniejach cyklu WTA, ale żaden z nich nie był rozgrywany na kortach ziemnych. Przeciwniczka Igi Świątek wygrywała na nawierzchni twardej w Guadalajarze oraz Cleveland. Najlepszy wynik w imprezach wielkoszlemowych osiągnęła w zeszłorocznym Roland Garros. Na mączce w Paryżu dotarła do czwartej rundy.

Iga Świątek rozegra czwarty w karierze mecz z Sarą Sorribes Tormo, ale dopiero pierwszy na korcie ziemnym. We wcześniejszych konfrontacjach nie oddała Hiszpance ani jednego seta. Nasze Świątek – Sorribes Tormo typy to zwycięstwo liderki rankingu WTA. Spodziewamy się powtórki z wcześniejszych spotkań i zakończenia meczu po dwóch setach.

Świątek – Sorribes Tormo kursy bukmacherskie

Iga Świątek jest faworytką do awansu identycznie jak we wcześniejszych rundach. Trudno dziwić się notowaniom bukmacherskim, skoro za Polką przemawiają ostatnie mecze i historia spotkań z Sarą Sorribes Tormo. Zwycięstwo Igi Świątek można obstawić po kursie 1,02. Z kolei wygraną Sary Sorribes Tormo po kursie 14,0. Zamknięcie meczu przez Polkę w dwóch setach można z kolei zagrać po kursie 1,13.

Kiedy gra Świątek z Sorribes Tormo? O której godzinie?

Kibice będą ściskać kciuki za awans Igi Świątek do ćwierćfinału w poniedziałkowe popołudnie. Mecz z udziałem Polki rozpocznie się jako drugi od godziny 11 w Manolo Santana Stadium. Iga Świątek i Sara Sorribes Tormo pojawią się na korcie około godziny 12:30.

Gdzie oglądać Świątek – Sorribes Tormo? Transmisja na żywo

Mecz Igi Świątek z Sarą Sorribes Tormo w turnieju WTA Madryt 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w Canal+Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ