Tiafoe – Hurkacz typy ↓ 1/16 Indian Wells ↓ 12.10.2021

Hubert Hurkacz zgodnie z planem awansował do kolejnej rundy Indian Wells. O 1/8 finału “Hubi” zagra z Amerykaninem, Francesem Tiafoe. Mecz w nocy z poniedziałku na wtorek (12 października), a poniżej sprawdzisz nasze przedmeczowe Tiafoe – Hurkacz typy.

Hurkacz – Tiafoe typy naszej redakcji (12 października 2021 r.)

Bez zbędnego przeciągania liny, spójrz na proponowane przez nas zakłady.

Tiafoe - Hurkacz typy

Jak widzisz, na mecz Indian Wells, Tiafoe – Hurkacz kursy są stosunkowo ciekawe przy wysokim, naszym zdaniem, prawdopodobieństwie trafienia zakładów.

Hurkacz awansuje do 1/8

Ściskamy kciuki za Huberta, ale też zupełnie na chłodno uważamy, że Polak zamelduje się w kolejnej rundzie Indian Wells. “Hubi” ma ku temu wszelkie papiery. Owszem, jego rywal wygrał na tym turnieju już z Paire i Kordą, ale Hurkacz będzie jego najtrudniejszym rywalem. Mało tego, Polak powinien być wyjątkowo zmotywowany. Raz, że w pierwszym meczu pokonał 6:1, 7:5 Popyrina, ale w drugim secie roztrwonił sporą przewagę i teraz spróbuje się zrehabilitować. Dwa, Hurkacz ma ujemny bilans bezpośrednich meczów z Tiafoe. Czas więc “podregulować” statystyki. Zwłaszcza, że Hurkacz to rankingowa dwunastka, a Tiafoe sklasyfikowany jest dużo dalej, bowiem w szóstej dziesiątce rankingu ATP.

Powyżej 21.5 gemów

Patrząc jednak na to, jak gra Amerykanin, łatwo nie będzie. W ostatnim, trzysetowym meczu obu tenisistów, byliśmy świadkami aż 30 gemów. Biorąc pod uwagę nasze na Tiafoe – Hurkacz typy, że to “Hubi” będzie górą i fakt, że mecze Tiafoe na Indian Wells trwały 16 oraz 20 gemów, tym razem spekulujemy over 21.5, na który kursy bukmacherskie są naszym zdaniem przeszacowane.

Set otwarcia dla Hurkacza

W 8 z 10 swoich ostatnich meczy, Hubert Hurkacz wygrywał pierwszego seta. Dlaczego więc i tym razem miałoby być inaczej, skoro statystyki lubią się powtarzać? Ciekawie wygląda też statystyka, mówiąca o tym, że Frances Tiafoe przegrał pierwszego seta w 2 z 4 ostatnich meczy.

“Hubi” powstrzyma rajd Tiafoe?

Za to trzymamy kciuki i na to wrzucamy zakłady. Znasz już nasze przed Tiafoe – Hurkacz typy, a czas teraz na krótką zapowiedź meczu. Hurkacz przygodę na Indian Wells rozpoczął od drugiej rundy, w której pokonał 2:0, 69. w rankingu ATP, Australijczyka Popyrina. “Hubiemu” zajęło to dokładnie 1 godzinę i 26 minut. Choć trzeba przyznać, że mógł dopełnić formalności szybciej, ale w drugim secie wróciły jego koszmary, kiedy roztrwonił dość sporą przewagę. Ostatecznie jednak Hurkacz po wygranym pierwszym secie 6:1, dołożył 7:5 i uniósł ręce w geście triumfu.

Frances Tiafoe wystartował od pierwszej rundy, w której pokonał 6:4, 6:4 Benoita Paire. W drugiej rundzie 6:0, 6:4 ograł Sebastiana Kordę. Łącznie w dwóch meczach na Indian Wells Tiafoe spędził na korcie 2 godziny i 22 minuty. Próbkę możliwości Amerykanina można zobaczyć na poniższej komplikacji wideo, gdzie dostępny jest skrót jego najlepszych akcji.

Jak wypada rywalizacja Hurkacz – Tiafoe H2H? Ta jest na korzyść Amerykanina. Owszem, Polak wygrał w 2019 w Winston-Salem 4:6, 7:6(7), 6:1, ale w dwóch wcześniejszych meczach, musiał uznać wyższość Tiafoe. Co prawda był to rok 2018, a jeden z turniejów miał rangę do lat 21, ale z punktu statystycznego, warto to odnotować.

Tiafoe – Hurkacz o której godzinie mecz?

Wielu już zastanawia się kiedy mecz Hurkacza z Tiafoe. Podpowiadamy: w nocy, z poniedziałku na wtorek 12 października. Odnośnie meczu Tiafoe – Hurkacz kiedy się dokładnie rozpocznie, to także już wiemy. Godzina rozpoczęcia to 3:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Hurkacz – Tiafoe? Transmisja

Standardowo, jak z tegorocznego Indian Wells, tak z meczu Tiafoe – Hurkacz transmisja będzie puszczana na Canal+ Sport. Mecz na żywo można oglądać też u legalnych bukmacherów (między innymi Betclic, STS, Fortuna oraz inni).

Te pytania padają najczęściej

  • Kiedy mecz Hurkacz – Tiafoe?

W nocy 12 października. Dokładna godzina rozpoczęcia znajduje się w naszym materiale.

  • Kto jest faworytem?

Bukmacherzy wskazują na Hurkacza. Jednak nie jest już to taka przewaga kursów, jak przed spotkaniem z Popyrinem.