Hubert Hurkacz US Open 2022 – drabinka, mecze, kiedy i o której gra, z kim? Gdzie oglądać?

Czy na US Open 2022 Hubert Hurkacz pozytywnie nas zaskoczy? Polak pokazał, że potrafi rywalizować z największymi, jak równy z równym, ale do tej pory nie udało mu się wygrać żadnego Wielkiego Szlema. Zobacz, kiedy gra Hurkacz, z kim, jak wygląda jego drabinka, gdzie oglądać mecze oraz jakie najlepsze wyniki do tej pory notował na US Open Hurkacz.

Hubert Hurkacz przypomni sobie zeszłoroczny sezon?

Choć co prawda ubiegłoroczny US Open dla Huberta Hurkacza nie był udany, to Polak zanotował udany sezon na kortach twardych. Jeśli chodzi o US Open Hurkacz odpadł już w drugiej rundzie. W pierwszej pokonał Jahora Hierasimau z Białorusi, a w drugiej, po zaciętym meczu, musiał uznać wyższość Andreasa Seppiego. Niemniej jednak zeszłoroczny sezon był w wykonaniu Hurkacza kapitalny, a zarazem najlepszy w karierze. Polak wygrał aż trzy turnieje na twardych kortach – w Delray Beach, Miami oraz Metz. Nie bez powodu mówi się zatem o tym, że twarde korty są jego ulubionymi. Czy na Hubert Hurkacz US Open 2022 udowodni, że tak rzeczywiście jest?

W tym sezonie Polak gra bardzo nierówno. Rozegrał trzy sezony na twardych kortach. Rozpoczął od przegranej w pierwszej rundzie w Waszyngtonie, a później awansował do finału w Montrealu, gdzie po kapitalnym meczu, musiał uznać wyższość Carreno-Busty. Ostatni turniej przed US Open Hurkacz zakończył znów na pierwszej rundzie. W Cincinnati pokonał go John Isner. Gdyby szukać pewnej zależności, to Hubert Hurkacz US Open 2022 powinien zakończyć na finale. Nie mielibyśmy żadnego sprzeciwu.

Niemniej jednak, eksperci nie uważają Polaka za faworyta. Potencjalny awans do ćwierćfinału w ich oczach będzie dla Hurkacza sukcesem. Wśród faworytów wymienia się Miedwiediewa, Nadala, Kyrgiosa czy przyjaciela Hurkacza, Jannika Sinnera. Liczymy jednak, że Hurkacz wszystkich, a przede wszystkim swoich kibiców, pozytywnie zaskoczy.

W gwoli ścisłości dodajmy, że Hurkacz debel US Open 2022 sobie odpuścił. Polak chce w pełni skoncentrować się na turnieju gry pojedynczej.

Hubert Hurkacz US Open 2022

Wyniki Huberta Hurkacza na US Open w poprzednich edycjach

  • 2021: druga runda
  • 2020: druga runda
  • 2019: pierwsza runda
  • 2018: pierwsza runda

Jak zatem widać, do tej pory najlepszy na US Open Hurkacz wynik to druga runda. W tym roku bardzo liczymy na przełamanie i dobrą grę Polaka, który uwielbia twarde korty.

Kiedy gra Hurkacz na US Open 2022? Z kim i o której godzinie? Drabinka

Hubert Hurkacz US Open 2022 rozpocznie od meczu z Niemcem Otte. Kiedy gra Hurkacz? Mecz zostanie rozegrany 30 sierpnia 2022 roku. Wiemy już także, jak wygląda potencjalna drabinka Hurkacza. Z kim może zmierzyć się w kolejnych rundach, jeżeli wygra z Otte?

  • 2 runda: Querrey
  • 3 runda: Musetti
  • 4 runda: Sinner
  • ćwierćfinał: Alcaraz
  • półfinał: Nadal
  • finał: Miedwiediew

Jak zatem widać, od czwartej rundy, do której liczymy, że na US Open Hurkacz awansuje, mogą zacząć się bardzo trudne schody.

Gdzie obejrzeć mecz Hurkacza US Open 2022?

Najbliższy mecz Hurkacza na żywo możesz oglądać na stronach legalnych bukmacherów (za darmo), na kanałach Eurosportu oraz w usłudze Eurosport Extra, która dostępna jest w Playerze.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ