Kiedy gra Hurkacz w 1. rundzie US Open 2022? O której? Godzina meczu

Hubi to jeden z pięciu naszych reprezentantów na US Open 2022. Kiedy gra Hurkacz i z kim w pierwszej rundzie nowojorskiego turnieju? Zapraszamy do tekstu.

kiedy gra hurkacz us open 2022

Kiedy gra Hubert Hurkacz? Z kim zagra w pierwszym meczu US Open 2022?

Rywalem Hurkacza w pierwszej rundzie US Open 2022 będzie Niemiec, Oscar Otte. Kiedy gra Hurkacz? Spotkanie Hurkacz – Otte zostanie rozegrane podczas drugiego dnia rywalizacji na US Open 2022, a więc w najbliższy wtorek, 30 sierpnia 2022 roku. Czekamy, bowiem jesteśmy pewni, że będziemy świadkami gigantycznych emocji! Obaj spotkali się już podczas tegorocznego Indian Wells, gdzie Hubert Hurkacz wygrał 2:1.

O której godzinie mecz Hurkacza, gdzie obejrzeć na żywo?

Jest już także znana godzina meczu Hurkacza z Otte. Organizatorzy opublikowali rozpiskę i wiemy, że Hurkacz – Otte będzie trzecim meczem na korcie numer 5 . Sesja rozpocznie się o 17:00, a co za tym idzie, mecz Hurkacza około godziny 23:30.

Mecz Hurkacz – Otte w 1. rundzie US Open 2022 będzie można oglądać na antenach Eurosportu, za pośrednictwem usługi Eurosport Player oraz za darmo (telefon, komputer) na stronach poniżej wskazanych legalnych bukmacherów.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ