Fortuna Wimbledon 2022 zakłady bukmacherskie, oferta i bonusy dla graczy

Jeżeli chcesz obstawiać Wielkiego Szlema, zakłady bukmacherskie Fortuna Wimbledon 2022 jak najbardziej mają w swojej ofercie. Sprawdź, jak obstawiać i jakie bonusy czekają na graczy.

Oferta Fortuna Wimbledon 2022 – bonusy dla nowych graczy

Odbierz już teraz na Wimbledon 2022 bonusy, które przygotowała Fortuna. Możesz rozpocząć od darmowego zakładu 20 zł, cashbacku 600 zł, a dodatkowo bonusu 100% do 2100 zł.

Zweryfikowana
2720 zł
Odbierz bonusy >> aktywowany
Premia i szczegóły oferty

Bonus na start - 2720 zł

Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Fortuna Bonusy na Wimbledon 2022

Pozwól, że teraz krok po kroku omówimy bonusy, które czekają we Fortunie na Wimbledon 2022 zakłady. 2720 zł to kwota, która robi wrażenie, a składają się na nią trzy atrakcyjne bonusy.

Fortuna wimbledon 2022

Darmowy zakład 20 zł

Pierwsze zakłady na Wimbledon 2022 we Fortunie możesz postawić z wykorzystaniem darmowego zakładu. Wystarczy, że założysz konto, korzystając z naszego linku. Momentalnie po potwierdzeniu tożsamości otrzymasz punkty lojalnościowe. Następnie wystarczy przejść do sklepu gracza i zamenić je na freebet 20 złotych. Teraz możesz już przyszykować kupon na Wimbledon i go wysłać za kasę bukmachera. Wygraną należy obrócić wyłącznie raz i nie ma dodatkowych warunków obrotu.

Cashback do 600 zł

To jeszcze nie wszystko. Pierwszy kupon zagrany za własną kasę zostanie objęty ubezpieczeniem. Możesz otrzymać zwrot stawki aż do 600 złotych. Jest to prawdziwy cashback, gdyż wraca dokładna stawka kuponu bez odejmowania podatku bukmacherskiego. Zwrot przyznawany jest na wyjątkowo korzystnych warunkach. Obejmują one wyłącznie jednokrotny obrót bez dodatkowych warunków oraz brak minimalnej stawki dla kuponu ubezpieczonego.

100% do 2100 zł

Od drugiego depozytu możesz zgarnąć bonus podwojenia do 2100 złotych. Wystarczy, że wykonasz dowolny depozyt, a automatycznie otrzymasz drugie tyle w bonusie. Masz 14 dni na 4-krotny obrót środkami bonusowymi. W tym przypadku do obrotu zaliczają się jedynie kupony o kursie min. 1.80.

AKO Master

Od początku do końca Wimbledonu trwa akcja AKO Master, w której puli nagród znalazło się 150 000 złotych. Właśnie tę kwotę podzielą pomiędzy sobą najlepsi typerzy Fortuny. Ranking jest układany według najdłuższych zwycięskich kuponów, na których jest przynajmniej jeden zakład dotyczący Wimbledonu.

 

Odbierz bonusy >>

Fortuna oferta zakładów na Wimbledon 2022 – szczegóły

Trzeba przyznać, że u bukmachera Fortuna Wimbledon 2022 to solidna porcja emocji. Wszystkie spotkania możesz obstawiać przedmeczowo lub na żywo. Dostępne są także zakłady długoterminowe na klasyfikację końcową, a więc mówiąc wprost na to, kto wygra Wimbledon 2022.

Fortuna cechuje się dobrymi kursami i szerokim wyborem rynków bukmacherskich. Nie bez znaczenia w kontekście popularności tego bukmachera na Wimbledon 2022 są transmisje meczy. We Fortunie możesz za darmo oglądać wszystkie mecze Wimbledonu. Wystarczy, że postawisz dowolny zakład, nawet za 2 złote i już, przez 7 dni możesz śledzić Wimbledon na telefonie bądź komputerze.

Warto też śledzić na bieżąco stronę Fortuny, bowiem już przy poprzednich edycjach Wimbledonu, bukmacher przyzwyczaił do oferowania szeregu różnych promocji, cashbacków, freebetów i podwyższeń kursów bukmacherskich.

Jak obstawiać Wimbledon 2022 we Fortunie? Krok po kroku

Przede wszystkim na samym początku należy zarejestrować darmowe konto gracza. Skorzystaj z linku widocznego we wstępie, a następnie potwierdź swoją tożsamość. Otrzymasz freebet 20 zł bez depozytu. Śmiało zagraj nim Wimbledon 2022. Kolejne bonusy odbierzesz za pierwszy i drugi depozyt. Możesz wpłacać BLIKIEM, przelewami, kartą oraz kilkoma innymi metodami.

Żeby obstawiać znajdź interesujące Cię zdarzenie, kliknij w kurs przy wybranym linku, a dodasz zakład do kuponu. Ustal stawkę i wyślij kupon. To wszystko. Kiedy wygrasz, możesz zlecić wypłatę szybkim przelewem. To oznacza, że kasa na Twoim koncie może pojawić się już po kilkunastu minutach. Jeżeli grałeś jednak za bonus, najpierw należy spełnić warunki obrotu, opisane w warunkach promocji.

Dlaczego warto obstawiać u buka Fortuna Wimbledon 2022?

  • Bukmacher posiada wysokie kursy na Wimbledon 2022.
  • Dostępne Wimbledon 2022 zakłady przedmeczowe i na żywo na wszystkie mecze.
  • Ciekawe Wimbledon 2022 bonusy, w tym AKO Master z pulą nagród 150 000 złotych.
  • Darmowy zakład 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację tożsamości.
  • Transmisje wszystkich meczy Wimbledonu 2022.